Barkotex

Podlahové krytiny Barkotex

Pobočka a showroom přímo v centru Prahy.

Havlíčkova 3, Praha 1, naproti "Masaryčce"

V naší nově otevřené pobočce přímo v centru Prahy naleznete široký sortiment podlahových krytin. Celoplošné a kusové koberce, vinyly, přírodní linolea, laminátové a dřevěné podlahy a mnoho dalších. Společnost Barkotex působí na českém trhu již 25 let a je výhradním dovozcem amerického výrobce celoplošných koberců firmy Shaw Industries a Clayton Miller Hospitality Carpets. Dále je výhradním dovozcem vinylových podlah například výrobců Designflooring a Pergo a mezi jejich další významné značky patří výrobce přírodního linolea a projektového vinylu, firma Forbo a české třívrstvé parkety Magnum. Přijďte se o jejich kvalitě přesvědčit do našeho showroomu.

 

Barkotex

PODLAHOVÉ KRYTINY

kvalitní podlahové krytiny od předních světových výrobců
kvalitní podlahové krytiny od předních světových výrobců
široký výběr druhů a vzorů
široký výběr druhů a vzorů
využití pro bytové i komerční prostory
využití pro bytové i komerční prostory
konzultace a výběr vhodného typu materiálu
konzultace a výběr vhodného typu materiálu
odborná montáž všech typů podlah
odborná montáž všech typů podlah
jsme na trhu již 25 let
jsme na trhu již 25 let

Nabízíme následující druhy podlahových krytin

KOBERCE

 

 • Koberce bytové
 • Koberce hotelové
 • Koberce kusové
 • Kobercové čtverce

VINYL

 

 • Luxusní vinylové dílce
 • Vinyl v roli
 • Vinyl sametový
 • Vinyl tkaný

DALŠÍ PODLAHOVÉ KRYTINY

 

 • Přírodní linoleum
 • Dřevěné podlahy
 • Laminátové podlahy
 • Čistící zóny/rohože
 • Venkovní terasové rošty

KOBERCE - Mezi hlavní klady koberců patří: tepelná a zvuková izolace, snížení prašnosti, snížení hluku při chůzi, zlepšení akustiky v místnosti, doplnění celkového vzhledu místnosti, zakryjí nekvalitní nebo poškozený podkladový materiál a zajistí komfort při chůzi (příjemný a hřejivý došlap).

 

VINYL - Vinylové podlahy patří v současnosti k tomu nejoblíbenějšímu na trhu, pokud hovoříme o podlahových krytinách, které jsou vyrobené z umělých materiálů. Podlahy vyrobené z vinylu se dají použít rovněž jako dokonalá imitace, kterou na první pohled nerozeznáte od masivního dřeva nebo kamenné dlažby. Jejich cena je přitom často nižší. Jedná se o funkční a zároveň designové podlahy, ideální do moderních domácností i kancelářských či jiných firemních prostor jako jsou sklady, výrobny a haly. Výhod, které vinylové podlahy skýtají, není vůbec málo, uveďme si v kostce alespoň některé: Odolnost proti chemickým činidlům, měkký, tichý a hřejivý došlap, voděodolnost a výborná tepelná a zvuková izolace, snadná instalace i údržba, zdravotní nezávadnost - vhodné i pro alergiky, dlouhá životnost, tvarová stabilita a odolnost proti poškození.

 

PŘÍRODNÍ LINOLEUM - Většina lidí si pod názvem „linoleum” představí klasické PVC, to je podlahová krytina vyrobená z polyvinylchloridu, ovšem linoleum je vyráběno pouze z přírodních recyklovatelných materiálů, což polyvinylchlorid z části není. Přírodní linoleum = marmoleum. Jde o stoprocentní směs přírodních materiálů, mezi které patří lněný olej, pryskyřice, juta, dřevitá moučka nebo vápenec. Výrobci tuto přírodní směs dobarvují pigmenty, které jsou opět přírodního charakteru a tak dokážou stvořit mnoho přirozených barev a nenucených vzorů. Odolnost přírodního marmolea (linolea) je opravdu vysoká. Odolává totiž zatížení i otisku nožek nábytku. V kolekci je mnoho pestrých, ale i tradičních dekorů a barev. Použití je vhodné pro domácnost, kancelářské prostory, školy a nemocnice.Životnost se pohybuje v řádu desítek let.

 

DŘEVĚNÉ PODLAHY - Díky svému nenapodobitelnému vzhledu a jedinečným vlastnostem jsou stále více populární. Jsou vhodné do všech interiérů a patří dlouhodobě mezi nejžádanější typy podlahových krytin. Dřevo je přírodní materiál, je dobrým tepelným izolantem, je jej možné lehce opracovat, renovovat a při správné údržbě vás potěší svou dlouholetou životností. Dřevěná podlahová krytina je vhodná pro obývací i dětské pokoje, do ložnic, kanceláří, prodejen, škol... Navíc pokud zvolíte vhodnou kolekci, můžete mít i podlahové vytápění.

 

LAMINÁTOVÉ PODLAHY - Plovoucí laminátové podlahy patří mezi novější typy podlahových krytin a na trhu se objevily teprve „nedávno“. Zákazníci si mohou vybrat z široké nabídky dekorů a struktur. Velkou předností je také jejich nízká cena, snadná údržba a pokládka, ovšem výhod je daleko víc. Laminátová plovoucí podlaha je většinou tvořena třemi vrstvami. Ta nejnižší, tedy spodní vrstva, je impregnovaná, díky čemuž omezuje působení vlhkosti a zároveň zvyšuje tvarovou stabilitu. Prostřední vrstvu pak tvoří nosná deska opatřená zámkovým spojem, jež je vyrobena z dřevěného materiálu a konečně horní vrstva, která má dekorativní funkci a dodává podlaze větší odolnost, většinou je vyrobena z pryskyřičné celulózy.

 

ČISTÍCÍ ZÓNY/ROHOŽE - Více než 90 % nečistot, které se dostanou do vnitřku budovy, bylo přineseno na podrážkách bot. Pokud využijete kvalitních čistících zón, může se většina vlhkosti a suchých nečistot zachytit už u vchodu do budovy nebo do domu. Kolik prostoru a investic čisticím rohožím věnujete, o tolik zvýšíte životnost vnitřních podlah.

 

VENKOVNÍ TERASOVÉ ROŠTY - Dřevěná terasová prkna jsou vyrobena z vysoce odolných exotických dřevin Ipe, Teak a Merbau. Terasová prkna dodáváme v různých rozměrech, tloušťkách i šířkách. Jejich povrch je hladký bez třísek a je tak bezpečný i pro chůzi naboso. Vybrat si můžete prkna jak hladká tak drážkovaná. Pokládka terasových prken se provádí pomocí rektifikačních terčů. Tato metoda je nejen velmi snadná, ale i rychlá a není při ní nutné vyrovnávat podkladovou bázi. Rektifikační terče můžete snadno výškově regulovat a lze u nich nastavit i jejich sklon (pro odtékání vody). Jejich součástí jsou mezerníky, jež určují mezery mezi jednotlivými dřevěnými prkny. Pro vyspárování a odvod vody se pak používají speciální podpůrné hranoly.

Nemůžete se rozhodnout nebo nevíte jaký typ podlahové krytiny je pro vaší domácnost nejvhodnější?

Barkotex
pokládka

POKLÁDKA PODLAH

Pokládka podlah je poměrně složitým a obtížným úkolem, který by měli dělat pouze skuteční profesionálové, kteří s touto prací mají dostatek zkušeností. Firma Barkotex patří v tomto oboru mezi nejlepší a může vám tak nabídnout kvalitní a profesionální služby, navíc za přijatelnou cenu.

V rámci pokládky podlahy nabízíme:

pomoc s výběrem vhodné podlahové krytiny
pomoc s výběrem vhodné podlahové krytiny
odstranění staré podlahy
odstranění staré podlahy
upravení a vyrovnání podkladu
upravení a vyrovnání podkladu
dodávku nové podlahy
dodávku nové podlahy
montáž podlah všech typů
montáž podlah všech typů
profesionální pokládku
profesionální pokládku
Barkotex

ÚDRŽBA PODLAH

Koupí nové podlahy si slibujeme dlouhodobou investici, která se vám jistě zúročí. Je však třeba brát v potaz, že ani ta sebekvalitnější podlaha nemůže držet svůj vzhled, pokud o ni nebude řádně pečováno. Správnou údržbou podlahy nejen, že uchováte její svěží vzhled, ale také prodloužíte její životnost.

DŘEVĚNÁ PODLAHA - dřevěné podlahy vyžadují speciálné péči. Při vytírání je třeba vždy používat pouze řádně vyždímaný hadr nebo mop, aby se zabránílo navlhnutí podlahy a ta by poté mohla začít praskat nebo by se mohly začít tvořit spáry. Základním předpokladem krásné podlahy je prevence, vyplatí se tedy používat správné čistící přípravky, které vytvářejí ochranný film na povrchu podlahy. U podlah ošetřených olejem během času dochází ke stírání oleje, a je proto třeba zhruba každé tři měsíce podlahu opět naolejovat.  Tento proces probíhá tak, že vytřeme podlahu roztokem na bázi mýdla a po vyschnutí podlahy naneseme speciální olejovou směs.

 

KOBERCE - Koberce standardně udržujeme vysáváním. Pokud se na koberci vytvoří skvrna, je zapotřebí použít správný čisticí prostředek a skvrnu vyčistit. Tyto standardní formy čištění nicméně vždy nevyčistí koberec až do hloubky, a cca jednou do roka je proto zapotřebí komplexnější čištění. Na to je zapotřebí speciální čistící stroj, který po namočení koberce dokáže vytáhnout špínu i z hloubky vláken. Doporučujeme vyhledání profesionální čisticí firmy.

 

ELASTICKÉ PODLAHOVINY - Údržba podlahy z umělých materiálů je oproti dřevu značně snazší v tom, že ji můžeme bez obav vysávat i vytírat vodou. Pro zachování vzhledu je nicméně vhodné používat i čisticí prostředky.

 

LAMINÁTOVÉ PODLAHY - Laminátové podlahy jsou podobně jako dřevěné podlahy choulostivé, co se týče vlhkosti. Běžně je tedy vytíráme pouze navlhčeným mopem a oblasti, kde může podlaha přijít do styku s vodou, je doporučováno ošetřit impregnací spár. Laminátové podlahy lze vysávat pouze s měkkým nástavcem, jinak bychom mohli podlahu poškrábat. Pro komplexnější čištění je doporučováno používat speciální čistící přípravek na lamináty, který šetrně, ale účinně odstraní nečistoty.

Nejste si jisti jak správně udržovat jednotlivé podlahové krytiny? Rádi vám poradíme.

Barkotex

TAPETY

Potrpíte si na maximální kvalitu a jedinečný neokoukaný design? Hledáte luxusní tapety na zeď, které z vašeho prostoru, ať už bytového nebo komerčního, udělají něco extra? Luxusní tapety na zeď z naší nabídky jistě budou ty pravé právě pro vás! Jedná se o nadprůměrně kvalitní a designově velice zajímavé kusy. Námi nabízené luxusní tapety na zeď jsou vyrobeny z papíru, z vliesu nebo z vinylu a pochází od čtyř předních evropských výrobců - z Velké Británie Clarke & Clarke, Muraspec a The Paper Partnership, z Německa pak značku Hohenberger.

Kde nás najdete?

Showroom ProBydlení
Havlíčkova 3, Praha 1 - ukázat na mapě
přímo naproti "Masaryčce"

Otevírací doba
pondělí až pátek 9:00 - 20:00 hod.

Které značky a produkty u nás naleznete?

V našem showroomu vám nabízíme řadu dalších produktů, které si můžete přímo prohlédnout. Najdete u nás kuchyňské studio, vzorkovnu podlahových krytin, vestavěné skříně a nábytek na míru, možnost architektonických návrhů, designový nábytek a stínící techniku, svítidla, interiérové, bezpečnostní dveře a stavební pouzdra, plastová, dřevěná a hliníková okna, koupelny, zabezpečovací systémy, elektroinstalace a zahradní nábytek.

BARKOTEX
VEKRA
ORESI
BAUFORMAT
LIVANZA
DOLTI
kuchyně Dolti Collection
VETOS
ABB
ASCZ
INDECO
INNEX
JABLOTRON
JAP
NEXT
PROCERAM
SCHNEIDER
SIKO
TECHFASS
TOSHIBA
U1 LIGHTING
VAILLANT
Rekonstrukce. V dobrých rukou.

Rekonstrukce. V dobrých rukou.

Nespecializujeme se pouze na podlahové krytiny. Postaráme se o kompletní rekonstrukci vaší nemovitosti. Obraťte se na odborníky a sjednejte si s námi schůzku.

Napište nám

Neváhejte a napište nám.
Budeme se vám obratem věnovat.

Odesláním zprávy souhlasíte s našimi obecnými podmínkami (více informací)

Děkujeme vám za kontaktování

Během následujících 24 hodin anebo nejpozději následující pracovní den vás budeme kontaktovat.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových sdělení

Odesláním formuláře na stránkách www.probydleni.cz potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně společnostem PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946 a PROBYDLENÍ INTERIÉRY s.r.o., IČ: 044 72 926, MAXIMA REALITY, s.r.o., IČ: 251 49 610, FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776, AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946.

Zpět na formulář

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře na stránkách www.probydleni.cz potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně společnostem PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946 a PROBYDLENÍ INTERIÉRY s.r.o., IČ: 044 72 926, MAXIMA REALITY, s.r.o., IČ: 251 49 610, FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776, AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946.

Zpět na formulář