Vybavení domácnosti

Showroom přímo v centru Prahy.

Havlíčkova 3, Praha 1, naproti "Masaryčce"

Co čekat v našem domě ProBydlení, pokud nás navštívíte? Připravili jsme pro vás showroom, kde si jednotlivé interiérové prvky a vybavení můžete prohlédnout v reálných interiérech. Naší snahou je vás inspirovat a spolu s našimi designéry a odborníky vám pomoci sestavit vše tak, abyste se cítili skvěle. Více než 1 350 m2 skýtá nepřeberné množství variant vybavení nového domova od prověřených a kvalitních dodavatelů. Vzorové byty všech velikostí, nápady na řešení kuchyní či koupelen, až po bezpečnostní vložku do dveří. To vše u nás najdete. Svěřte vybavení domácnosti do dobrých rukou.

 

 • Oresi
 • Indeco
 • Vekra
 • Barkotex
 • Siko
 • Vetos
 • Innex
 • Next
 • Vaillant
 • Jablotron
 • ASCZ
 • U1 Lighting
 • Bauformat
 • Livanza
 • Dolti

Kde nás najdete?

Showroom ProBydlení
Havlíčkova 3, Praha 1 - ukázat na mapě
přímo naproti "Masaryčce"

Otevírací doba
pondělí až pátek 9:00 - 20:00 hod.

Kdy vám dokážeme pomoci?

Při rekonstrukci
Kompletně připravíme projekt, zařídíme částečnou i celkovou rekonstrukci vašeho bytu nebo domu. Garantujeme dodržení termínů a rozpočtů. Díky designérům si zařídíte interiér přesně podle svých představ.
Při pořízení nemovitosti
Nabízíme pomoc při hledání a samotném výběru nemovitostí, dokážeme vyřešit i složité transakce, kdy potřebujete prodat jednu nemovitost a nakoupit více jiných či naopak. Hledáme vám na míru nemovitosti na celém trhu.
Když schází inspirace
Představujeme nápady a chytrá řešení i útulnost. Naši poradci a designéři vás rádi provedou předlohou vašeho budoucího bydlení. V našem showroomu najdete vše na jednom místě, ať už řešíte cokoliv.

Kdo se o vás bude starat?

Jan Doležal
Jan Doležal
bytový poradce
Kateřina Poborská
Kateřina Poborská
bytový poradce a technik klientských změn
Jiří Muláček
Jiří Muláček
bytový poradce
Miroslav Kefurt
Miroslav Kefurt
bytový poradce
Petr Štěrba
Petr Štěrba
prodejce kuchyňského studia
Andrej Dlouhý
Andrej Dlouhý
prodejce kuchyňského studia
Pavel Růžička
Pavel Růžička
prodejce kuchyňského studia
Jakub Šebestík
Jakub Šebestík
poradce kuchyňského studia
Zuzana Kuchařová
Zuzana Kuchařová
prodejce dveří a příslušenství
Olga Machalová
Olga Machalová
prodejce dveří a příslušenství
Nejsme pouze showroom

Nejsme pouze showroom

Rádi vám před samotným vybavením vaší nemovitosti pomůžeme mimo jiné i s rekonstrukcí.

Které značky a produkty u nás naleznete?

V našem showroomu vám nabízíme řadu dalších produktů, které si můžete přímo prohlédnout. Najdete u nás kuchyňské studio, vzorkovnu podlahových krytin, vestavěné skříně a nábytek na míru, možnost architektonických návrhů, designový nábytek a stínící techniku, svítidla, interiérové, bezpečnostní dveře a stavební pouzdra, plastová, dřevěná a hliníková okna, koupelny, zabezpečovací systémy, elektroinstalace a zahradní nábytek.

BARKOTEX
VEKRA
ORESI
BAUFORMAT
LIVANZA
DOLTI
VETOS
ABB
ASCZ
INDECO
INNEX
JABLOTRON
JAP
NEXT
PROCERAM
SCHNEIDER
SIKO
TECHFASS
TOSHIBA
U1 LIGHTING
VAILLANT
essox

U nás můžete nakoupit i na splátky

Spolupracujeme se společností ESSOX, od které vám během několika minut pomůžeme zajistit výhodnou půjčku od 10 000 do 1 000 000 Kč. Stačí vám pouze dva doklady totožnosti a obratem víte, jestli vám byl úvěr schválen.

Napište nám

Neváhejte a napište nám.
Budeme se vám obratem věnovat.

Odesláním zprávy souhlasíte s našimi obecnými podmínkami (více informací)

Děkujeme vám za kontaktování

Během následujících 24 hodin anebo nejpozději následující pracovní den vás budeme kontaktovat.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových sdělení

Odesláním formuláře na stránkách www.probydleni.cz potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně společnostem PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946 a PROBYDLENÍ INTERIÉRY s.r.o., IČ: 044 72 926, MAXIMA REALITY, s.r.o., IČ: 251 49 610, FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776, AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946.

Zpět na formulář

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře na stránkách www.probydleni.cz potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně společnostem PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946 a PROBYDLENÍ INTERIÉRY s.r.o., IČ: 044 72 926, MAXIMA REALITY, s.r.o., IČ: 251 49 610, FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776, AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946.

Zpět na formulář