INNEX

Stínění a design Innex

Pobočka a showroom přímo v centru Prahy.

Havlíčkova 3, Praha 1, naproti "Masaryčce"

Markýzy, pergoly, zahradní nábytek, interiérový nábytek, záclony, žaluzie, stoly a mnoho dalšího.  Společnost INNEX působí na trhu již více než 10 let, zejména v oblasti dekorativního a technického stínění interiéru a exteriéru. Portfolio produktů jsme rozšířili také o stylový designový nábytek. Nabízíme komplexní řešení, respektujeme individuální přístup, pracujeme rychle a pružně. Navštivte náš showroom a přesvědčte se!

 

INNEX

STÍNÍCÍ TECHNIKA

nabízíme pouze kvalitní a ověřené produkty od renomovaných značek
nabízíme pouze kvalitní a ověřené produkty od renomovaných značek
neustále sledujeme nové trendy a produkty, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší
neustále sledujeme nové trendy a produkty, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší
pomůžeme vám s výběrem toho správného typu stínění
pomůžeme vám s výběrem toho správného typu stínění
jsme na trhu již 10 let
jsme na trhu již 10 let
produkty odborně zaměříme u vás doma
produkty odborně zaměříme u vás doma
zajistíme dopravu, odbornou montáž a zprovoznění produktu
zajistíme dopravu, odbornou montáž a zprovoznění produktu

EXTERIÉROVÉ STÍNĚNÍ

Všude dobře, na terase nejlépe. S naší venkovní stínící technikou se vaše terasa hravě promění v nový obytný prostor. Stínění vás nejen ochrání před rozmary počasí, ale také vytvoří příjemnou atmosféru a vyladí vzhled Vašeho domova. Vyberte si z exteriérových produktů, jako jsou venkovní žaluzie, předokenní rolety, integrované roletové systémy a screenové rolety, svislé a sklopné clony, balkónové a terasové markýzy, slunečníky nebo stínění zimních zahrad. Chcete vidět produkty na vlastní oči? Navštivte nás v showroomu. Rádi vám vše ukážeme a poradíme.


Zastupujeme značky: 

Markilux (německé markýzy), výhradní zastoupení pro ČR, Roma (venkovní rolety a žaluzie, ZipScreen) , Tuuci (italský výrobce slunečníků) 

INTERIÉROVÉ STÍNĚNÍ

Chcete vyladit atmosféru vašeho domova a dodat mu osobitý vzhled? Vyberte si ze široké nabídky výrobků dekoračního i technického stínění pro instalaci v interiéru. V nabídce najdete především panelové posuvné stěny, látkové rolety, TwinRoll, Silhouette, Facette, plisé žaluzie a plisé „Duette“, hliníkové žaluzie, římské rolety, rolety do střešních oken, kolejnice a garnýže. Podívejte se na portfolio kvalitních, funkčních a elegantních produktů nebo nás navštivte v showroomu. Rádi vám nejen poradíme s výběrem, ale také vybrané výrobky zaměříme u vás doma.


Zastupujeme značky:

Luxaflex, Leha, Silent Gliss, Mottura, Sergé Ferrari

MARKÝZY | PERGOLY | SLUNEČNÍKY

Slunné dny v příjemném stínu a deštivé dny pěkně v suchu. Romantické večeře na terase bez oslnění zapadajícím sluncem a hřejivý pocit bezpečí. Takový komfort vám zajistí správný typ markýzy. Vyberte si tu pravou v našem portfoliu produktů nebo nás navštivte v showroomu. Rádi vám pomůžeme vytvořit na vaší terase přesně takovou atmosféru, o jaké sníte. Vybrat si můžete také z nabídky pergol a slunečníků.

Proč výrobky od nás?

Zastupujeme německého výrobce Markilux, nabízíme vysoce odbornou montáž, máme certifikát pro montáž markýz přímo od výrobce Markilux, nabízíme kvalitní markýzové látky Swela SNC s jedinečným designem, motorizace špičkovými motory Somfy a nabízíme záruku 5 let.

INDECO

DESIGNOVÝ NÁBYTEK

naše produkty jsou jako stvořené pro každého, kdo ocení nejen pohodlí ale také jedinečný design
naše produkty jsou jako stvořené pro každého, kdo ocení nejen pohodlí ale také jedinečný design
kromě toho, že pro vás máme širokou nabídku designového nábytku, vám také pomůžeme s celkovým designem vašeho interiéru
kromě toho, že pro vás máme širokou nabídku designového nábytku, vám také pomůžeme s celkovým designem vašeho interiéru
pomůžeme vám s výběrem nábytku a látek, které budou ladit jak s vaším interiérem, tak s vaší osobností
pomůžeme vám s výběrem nábytku a látek, které budou ladit jak s vaším interiérem, tak s vaší osobností

Sloganem švédské firmy Sits je „comfortable life“ (pohodlný život) a přesně takový je i její nábytek. Je vytvořený tak, aby co nejdéle vydržel a potěšil vás neokoukaným a zároveň jednoduchým designem. Určitě vás také okouzlí hravá kombinovatelnost modelů i střízlivě volené tvary sedaček. Můžete si vybírat z kolekce křesel, sedaček a taburetů v různých stylech a velikostech. Aby nábytek dokonale ladil k vaší osobnosti a byl originální stejně jako vy, máme pro vás také pestrou nabídku nádherných potahových látek Sits. Kromě potahových látek od firmy Sits, nabízíme i stovky dalších potahových látek. Zastupujeme výrobce Sahco, Designers Guild, Casamance nebo Drapilux. K dokonalému dojmu, jako třešničku na dortu, vám také na míru navrhneme interiérové doplňky, jako jsou polštáře, koberce, plédy apod. Mohli bychom ještě popisovat jak elegantní a pohodlný je nábytek od firmy Sits, ale není nad to vidět jej na vlastní oči. Navštivte nás v našem showroomu a my vám pomůžeme vybrat ten, který vám nejvíc sedne.

ZAHRADNÍ NÁBYTEK

Pokud hledáte kvalitní zahradní nábytek, který zkrášlí vaši terasu nebo zahradu, jste na správném místě. Máme pro vás nejširší nabídku ručně montovaného zahradního nábytku odolného do -25°C na trhu. Vybíráme pro vás to nejlepší, proto nabízíme zahradní nábytek belgického výrobce Manutti. Vybírat si můžete ze stolů, židlí, křesel, lehátek a příručních stolků, ale především z modulárních sedacích souprav, které je možno seskládat dle velikosti terasy a přizpůsobit dané situaci. Manutti nabízí kolekce stylové (ratanové vlákno, teak), klasické (ratanové vlákno), moderní (odlehčený hliník, teak, nerez) a designové (ratanové vlákno, látkové outdoorové sedačky). Manutti používá ratanové vlákno (tzv. WICKER), které je odolné vůči vodě (také slané vodě), UV paprskům, vlhkosti a mrazům až do -25°C. Potahy jsou také odolné vůči vodě, sněhu a mrazu, po namočení velmi rychle vyschnou, a to pouhým vzduchem. Zahradní nábytek od Manutti vám nejen zpříjemní, ale také usnadní život. Můžete ho mít venku celoročně a nemusíte tak řešit prostory k uskladnění v zimě.

Něco navíc

Venkovní sprcha, němý sluha na ručníky k bazénu, osvětlení pro dodání atmosféry, obalové květináče, outdoorový koberec a v neposlední řadě praktické úložné bedny, kam sklidíte polstry, hračky, ručníky apod.

Kde nás najdete?

Showroom ProBydlení
Havlíčkova 3, Praha 1 - ukázat na mapě
přímo naproti "Masaryčce"

Otevírací doba
pondělí až pátek 9:00 - 20:00 hod.

Které značky a produkty u nás naleznete?

V našem showroomu vám nabízíme řadu dalších produktů, které si můžete přímo prohlédnout. Najdete u nás kuchyňské studio, vzorkovnu podlahových krytin, vestavěné skříně a nábytek na míru, možnost architektonických návrhů, designový nábytek a stínící techniku, svítidla, interiérové, bezpečnostní dveře a stavební pouzdra, plastová, dřevěná a hliníková okna, koupelny, zabezpečovací systémy, elektroinstalace a zahradní nábytek.

BARKOTEX
VEKRA
ORESI
BAUFORMAT
LIVANZA
DOLTI
kuchyně Dolti Collection
VETOS
ABB
ASCZ
INDECO
INNEX
JABLOTRON
JAP
NEXT
PROCERAM
SCHNEIDER
SIKO
TECHFASS
TOSHIBA
U1 LIGHTING
VAILLANT

Napište nám

Neváhejte a napište nám.
Budeme se vám obratem věnovat.

Odesláním zprávy souhlasíte s našimi obecnými podmínkami (více informací)

Děkujeme vám za kontaktování

Během následujících 24 hodin anebo nejpozději následující pracovní den vás budeme kontaktovat.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových sdělení

Odesláním formuláře na stránkách www.probydleni.cz potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně společnostem PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946 a PROBYDLENÍ INTERIÉRY s.r.o., IČ: 044 72 926, MAXIMA REALITY, s.r.o., IČ: 251 49 610, FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776, AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946.

Zpět na formulář

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře na stránkách www.probydleni.cz potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně společnostem PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946 a PROBYDLENÍ INTERIÉRY s.r.o., IČ: 044 72 926, MAXIMA REALITY, s.r.o., IČ: 251 49 610, FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776, AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946.

Zpět na formulář