Investujte s námi

Najdeme vám investiční byt na míru.

Denně sledujeme nabídky, které jsou na trhu, o některých víme dokonce mnohem dříve než ostatní. Jelikož za vás studujeme územní plán a trendy na trhu, umíme poznat zajímavou příležitost. Vyhledáme vhodnou nemovitost na klíč vašim investičním záměrům. Nemovitost dokážeme zrekonstruovat a rovnou najdeme nájemníka. Vše v souladu s vaší investiční strategií, s níž vám také umíme pomoci. Nechte to na nás a počítejte jen výnosy. Mějte svou investici v dobrých rukou.

Kdo se o vás postará?

Filip Šprinc
Filip Šprinc
obchodní poradce
Koupí nemovitosti naše služby nekončí

Koupí nemovitosti naše služby nekončí

Najdeme vám nájemníka a postaráme se o celkovou správu nemovitosti.

Skutečné příběhy některých našich investorů

Pan Petr

Dva malé byty, nebo jeden velký

Petr nás v létě 2016 oslovil s tím, že hledá pro sebe vhodnou investici do nemovitosti jako zajištění na stáří. V tu chvíli měl naspořené nějaké své prostředky a chtěl ještě využít dobu, než půjde do důchodu, aby si mohl vzít hypotéku a koupit více bytů. Celkový objem investice byl uvažován cca 6 milionů korun. Jeho prvotní záměr byl tedy dva malé byty v širším centu Prahy se snadnou pronajatelností.

 

Připravili jsme tedy dvě investiční strategie

Klientovi jsme připravili investiční strategii ve dvou variantách. Koupě dvou bytů bez nutné renovace v atraktivní lokalitě na pronájmy, každá v hodnotě 3 mil. korun – tomu v této době odpovídaly garsonky a 1+kk do 40 m2 např. ve Vršovicích, Karlíně, Smíchově, či na okrajích Prahy – kromě panelových domů, ty byly klientem předem vyloučeny. Průměrný čistý příjem (po odečtení nákladů) z takovýchto investičních nemovitostí se dá očekávat mezi 3 a 3,5% ročně. Druhá investiční strategie byla zpracována na koupi jednoho většího bytu bez nutné velké renovace (cca 70-100 m2) do ceny 6 mil. korun v užším centru Prahy, v atraktivní lokalitě pro krátkodobé pronájmy, jako například: Vinohrady, Nové Město, Malá Strana apod. Příjem je odvislý od zvoleného způsobu krátkodobého pronajímání. Obecně se ale pohybuje čistý příjem kolem mezi 5 – 6% ročně. 


Našli jsme vhodný byt pro krátkodobý pronájem

Diskuse nad strategií trvala cca 14 dní a pan Petr si nakonec zvolil variantu B. Pustili jsme se tedy do hledání vhodné nemovitosti. Pro krátkodobé pronájmy je třeba vybírat lokalitu zvlášť pečlivě, jelikož zde hrají velkou roli aspekty, které pro dlouhodobé pronajímání mají podstatně nižší vliv, například čím vyšší patro, tím lépe, ale s nutností výtahu a podmínkou terasy s výhledem.

 • Koupě bytu proběhla: podzim 2016
 • Byt o velikosti: 90 m2
 • Kupní cena bytu: 5,6 milionu korun
 • Cena rekonstrukce: cca 200 tisíc korun
 • Obvyklý dlouhodobý nájem v lokalitě: 30 tisíc korun
 • Čistý výnos klienta na dlouhodobém nájmu: 3,2% p.a.

Čtyři měsíce a hotovo

Proces od první schůzky až po předání bytu klientovi trval 4 měsíce. Kromě samostatné části renovace, ta je ryze individuální každému bytu, klienta stála tato služba 1% z kupní ceny bytu. Nyní v bytě pro majitele zajišťujeme právě také krátkodobé pronájmy.

Pan Tomáš

Další byt pro zkušeného investora

Tomáš je dlouhodobým investorem a díky našim službám koupil již několikátou investiční nemovitost. Tentokrát jsme hledali byt na kompletní rekonstrukci za rozumnou cenu na Vinohradech nebo Žižkově. Našli jsme 2+kk na Vinohradech ve starém, ale udržovaném činžovním domě. Byt byl ve velmi špatném stavu. Pro obývání a pronajímání byla nutná kompletní rekonstrukce, což přesně vyhovovalo zadání klienta.

 

Kompletní rekonstrukce v režii ProBydlení

Byt jsme koupili napřímo od majitele, se kterým jsme dojednali investičně zajímavou cenu. Jelikož se naše společnost specializuje mimo jiné i na rekonstrukce, pan Tomáš neváhal s koupí a svěřil nám jej do péče. Pro představu rozsahu rekonstrukce: v bytě bylo nutné nové topení, výměna podlah, kompletní rekonstrukce koupelny a WC. Dále došlo k přemístění kuchyně, výměně oken a novému interiérovému vybavení.

Byt jsme začali rekonstruovat v červnu 2016 a hotovo bylo na konci října 2016. Celkem tedy 5 měsíců práce. Dlouhodobě pronajímat jsme začali ihned po dokončení, tedy v listopadu 2016.

 • Koupě bytu proběhla: jaro 2016
 • Byt o velikosti: 52 m2
 • Kupní cena bytu: 3 miliony korun
 • Cena kompletní rekonstrukce: cca 600 tisíc korun
 • Obvyklý nájem v lokalitě: 14 tisíc korun
 • Čistý výnos klienta na nájmu: 3,5% p.a.

Po pěti měsících 10% ziskovost

V případě, že by se klient rozhodl byt prodat v lednu 2017, lze říci, že jeho zisk by dle tržní ceny v tomto období ve výši 4 mil. korun byl 428 tisíc korun (zvýšení hodnoty nemovitosti + 2 již realizované nájmy), což po zaplacení všech daní (z příjmu, z nabytí) činí čistý zisk 10 % za necelý rok od zahájení transakce.

Prohlédněte si některé z našich investičních rekonstrukcí

Vyzkoušejte i vy, jak jednoduše může vaše nová nemovitost vydělávat.

Jak investice s námi může vypadat?

Hledání a výběr příležitostí
Vaše potřeby
Zjistíme vaše potřeby, finanční možnosti a investiční cíl.
Hledáme na míru
Hledáme vám nemovitosti na míru na celém trhu.
Rozhodnutí
Pomůžeme s rozhodnutím, kterou nemovitost vybrat.
Další kroky
Nákup a příprava nemovitostí
Prohlídka
Prohlédneme s vámi vybrané nemovitosti / odprezentujeme developerský projekt.
Odborné posouzení
Připravíme smluvní dokumenty a provedeme technickou inspekci.
Financování
Zajistíme kompletní financování transakce.
Design a interiér
Upravíme a vybavíme nemovitost dle vašich představ.
Odborné převzetí
Vyřešíme vše okolo katastru nemovitostí i případné technické nedostatky.
Splnění investičních cílů
Solidní nájemník
Najdeme vám nájemníka, který vám bude vydělávat.
Správa nemovitosti
Postaráme se o celkovou správu bytu nebo domu.
Rekonstrukce v dobrých rukou

Rekonstrukce v dobrých rukou

Čím více do bytu investujete, tím více se vám následně vrátí. Rádi vám poradíme a pomůžeme i v rámci rekonstrukce vaší investiční nemovitosti.

Napište nám

Neváhejte a napište nám.
Budeme se vám obratem věnovat.

Odesláním zprávy souhlasíte s našimi obecnými podmínkami (více informací)

Děkujeme vám za kontaktování

Během následujících 24 hodin anebo nejpozději následující pracovní den vás budeme kontaktovat.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových sdělení

Odesláním formuláře na stránkách www.probydleni.cz potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně společnostem PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946 a PROBYDLENÍ INTERIÉRY s.r.o., IČ: 044 72 926, MAXIMA REALITY, s.r.o., IČ: 251 49 610, FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776, AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946.

Zpět na formulář

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře na stránkách www.probydleni.cz potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně společnostem PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946 a PROBYDLENÍ INTERIÉRY s.r.o., IČ: 044 72 926, MAXIMA REALITY, s.r.o., IČ: 251 49 610, FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776, AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946.

Zpět na formulář