NEXT
VETOS

Zabezpečovací technika Jablotron

Showroom přímo v centru Prahy.

Havlíčkova 3, Praha 1, naproti "Masaryčce"

Poradíme vám jaký zabezpečovací systém bude pro vaší nemovitost nejvhodnější. Spolupracujeme s českou firmou JABLOTRON, která se zabývá vývojem a výrobou systému pro zabezpečení od roku 1990. Díky jednoduchému ovládání a stálým inovacím si alarmy a chytré systémy od JABLOTRONU oblíbili lidé po celém světě. Nyní JABLOTRON vyváží vlastní produkty do 73 zemí.

NEXT

ZABEZPEČOVACÍ TECHNIKA

výrobce zabezpečovací techniky s celosvětovou působností
výrobce zabezpečovací techniky s celosvětovou působností
firma s tradicí od roku 1990
firma s tradicí od roku 1990
české alarmy a chytré systémy, které umí vždy něco navíc
české alarmy a chytré systémy, které umí vždy něco navíc
jednoduché ovládání i na dálku přes aplikaci MyJABLOTRON
jednoduché ovládání i na dálku přes aplikaci MyJABLOTRON
doživotní záruka
doživotní záruka
využití v malých i velkých prostorách
využití v malých i velkých prostorách

Nabízíme následující systémy pro zabezpečení

Alarmy
 

  • Alarm pro byt
  • Alarm pro dům
  • Alarm pro firmu

Autosortiment
 

  • Zabezpečení vozidel
  • Monitoring vozidel

Chytré ovládání
 

  • Ovládání s alarmem
  • GSM ovladač a hlásič
  • Zónová regulace topení

Alarmy - Alarm JABLOTRON 100 využijete v malých i velkých prostorách. Kromě zabezpečení se postará o chytré funkce od rozsvěcení světel po otevírání garáže. Celé zabezpečovací zařízení lze ovládat i na dálku přes aplikaci MyJABLOTRON a připojit jej na naše bezpečnostní centrum.

Autosortiment - S alarmem JABLOTRON máte jistotu, že auto najdete tam, kde jste ho zaparkovali. Nejen podnikatelé pak ocení monitoring pohybu vozidel, se kterým máte také přehled o provozu firemních aut.

Chytré ovládání - Díky alarmu nebo autonomnímu GSM ovladači a hlásiči můžete automaticky ovládat světla, garážová vrata i další zařízení. Se zónovou regulací navíc pohodlně ovládáte topení v celém domě.

Chtěli byste se dozvědět o zabezpečovacích systémech více?

VETOS

MONTÁŽ A SERVIS ZABEZPEČOVACÍ TECHNIKY JABLOTRON

platinový montážní partner JABLOTRON
platinový montážní partner JABLOTRON
bohaté zkušenosti z praxe i s 20 let starým bezpečnostním systémem
bohaté zkušenosti z praxe i s 20 let starým bezpečnostním systémem
dobrá cena díky získané důvěře u výrobců i zákazníků
dobrá cena díky získané důvěře u výrobců i zákazníků
technický návrh zabezpečení zcela ZDARMA
technický návrh zabezpečení zcela ZDARMA
V případě poruchy vždy připraveni poradit po telefonu či osobně
V případě poruchy vždy připraveni poradit po telefonu či osobně
montáží služby nekončí
montáží služby nekončí

ASCZ je montážní partner Jablotronu v Praze a Středočeském kraji a servisní partner bezpečnostního centra Jablotron. Zabývá se prodejem, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů. Provádí návrhy a realizaci drátových i bezdrátových systémů EZS, kamerových systémů, pronajímá zabezpečovací techniku pro účely hlídání staveb, prodává a montuje docházkové systémy, elektrickou požární signalizaci EPS, domácí telefony a zajišťuje připojení k tísňové lince Jablotron. Dále provádí servis, revize a funkční zkoušky EZS.

Kde nás najdete?

Showroom ProBydlení
Havlíčkova 3, Praha 1 - ukázat na mapě
přímo naproti "Masaryčce"

Otevírací doba
pondělí až pátek 9:00 - 20:00 hod.

Které značky a produkty u nás naleznete?

V našem showroomu vám nabízíme řadu dalších produktů, které si můžete přímo prohlédnout. Najdete u nás kuchyňské studio, vzorkovnu podlahových krytin, vestavěné skříně a nábytek na míru, možnost architektonických návrhů, designový nábytek a stínící techniku, svítidla, interiérové, bezpečnostní dveře a stavební pouzdra, plastová, dřevěná a hliníková okna, koupelny, zabezpečovací systémy, elektroinstalace a zahradní nábytek.

BARKOTEX
VEKRA
ORESI
BAUFORMAT
LIVANZA
DOLTI
kuchyně Dolti Collection
VETOS
ABB
ASCZ
INDECO
INNEX
JABLOTRON
JAP
NEXT
PROCERAM
SCHNEIDER
SIKO
TECHFASS
TOSHIBA
U1 LIGHTING
VAILLANT

Napište nám

Neváhejte a napište nám.
Budeme se vám obratem věnovat.

Odesláním zprávy souhlasíte s našimi obecnými podmínkami (více informací)

Děkujeme vám za kontaktování

Během následujících 24 hodin anebo nejpozději následující pracovní den vás budeme kontaktovat.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových sdělení

Odesláním formuláře na stránkách www.probydleni.cz potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně společnostem PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946 a PROBYDLENÍ INTERIÉRY s.r.o., IČ: 044 72 926, MAXIMA REALITY, s.r.o., IČ: 251 49 610, FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776, AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946.

Zpět na formulář

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře na stránkách www.probydleni.cz potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně společnostem PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946 a PROBYDLENÍ INTERIÉRY s.r.o., IČ: 044 72 926, MAXIMA REALITY, s.r.o., IČ: 251 49 610, FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776, AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946.

Zpět na formulář