ORESI

Nová pobočka kuchyní Oresi přímo v centru Prahy

Havlíčkova 3, Praha 1, naproti "Masaryčce"

Celou naši akční nabídku jsme souhrnně nazvali Oresi vám dá víc! Jsme si totiž jisti, že když srovnáte návrh vaší nové kuchyně s jakýmkoli konkurenčním návrhem s odpovídající kvalitou a úrovní vybavení, vždycky se jen přesvědčíte o tom, že Oresi i vám skutečně dává víc. Nabízíme vám teď jedinečnou škálu slev a bonusů, abyste měli jistotu, že v každé cenové a uživatelské třídě u nás získáte vždy tu pro vás nejvýhodnější kuchyň.

Kuchyně, které u nás najdete

DOLTI
Dolti Collection
LIVANZA
BAUFORMAT

Akční slevy až 45 % na všechny kuchyně od Oresi

 Kuchyně Oresi s mimořádnou slevou až 45 %!

Kuchyně střední třídy Dolti i prémiové kuchyně Livanza a luxusní kuchyně Bauformat jsou teď s jedinečnou kombinací slev až 45 % historicky nejvýhodnější. K tomu navíc prodloužená sedmiletá záruka, další slevy a výhody na naši kompletní nabídku spotřebičů předních světových značek a dalších doplňků. Kontaktujte nás nebo navštivte náš showroom a nechte si spočítat tu vaši.

Neváhejte, běžný metr kuchyně u nás nyní vychází již od 5 396 Kč (včetně DPH).

Nenechte si také ujít hru ORESI VRACÍ PENÍZE!

Ke všem aktuálním akcím a bonusům se navíc můžete do 30. 4. 2017 stát jedním z 60 šťastných majitelů slevy ve výši i více než 100 %!

Toto dvouměsíční herní období je rozděleno do osmi herních etap. V každé etapě získáte určitý počet kódů. Výhry na jednotlivé kódy se sčítají, takže se snadno může stát, že se přiřadíte k těm úspěšným hráčům z předchozích kol, kteří vyhráli víc než sto procent. Pak vám tedy Oresi nejen vrátí celou cenu vaší kuchyňské sestavy, ale ještě vám doplatí zbytek výhry. Oresi už rozdalo výhercům více jak osmnáct miliónů korun. Včasným nákupem až osminásobně zvýšíte pravděpodobnost výhry. Pravidla jak se do hry zapojit naleznete zde.

Dolticollection

NOVÁ ÉRA KUCHYNÍ ZA VÝHODNÉ ZAVÁDĚCÍ CENY SE SLEVOU AŽ 45%

Kuchyně značky Dolti Collection jsou naprostou novinkou. Při jejich vytváření se Oresi spojilo s italským designérem Andreou Capovillou a společně přináší kuchyně v nejmódnějším a nejatraktivnějším současném provedení. Kvalitu těchto kuchyní tvoří nejlepší italské, francouzské, německé a rakouské materiály, technické novinky jako jsou antibakteriální povrchy, hluboké lesky, aktuálně velice žádané maty s úpravou proti otiskům prstů, dřevěné povrchy s reliéfní strukturou a vyspělé německé kování Hettich.

Navštivte naše prodejny a přesvědčte se teď o výhodnosti naší nabídky. Váš prodejce Oresi vám zhotoví návrh ve 3D, a to nezávazně a zcela zadarmo. 
Akce Oresi vám dá víc přinese radost každému.

DOLTI

CHYTRÉ KUCHYNĚ DOLTI TEĎ SE SLEVOU AŽ 45 %

Chytré kuchyně Dolti reprezentují v portfoliu vlastních značek Oresi střední třídu. V našem pojetí musí tato třída nabízet škálu atraktivních dezénů, mimořádně variabilní řadu modulů a prostorových řešení, rozsáhlé příslušenství pro vysoký uživatelský komfort. To vše za velmi výhodnou cenu. Z hlediska poměru mezi výkonem a cenou jsou kuchyně Dolti skutečným šampiónem ve své třídě.

Navštivte naše prodejny a přesvědčte se teď o výhodnosti naší nabídky. Váš prodejce Oresi vám zhotoví návrh ve 3D, a to nezávazně a zcela zadarmo. 
Akce Oresi vám dá víc přinese radost každému.

LIVANZA

NOVÁ DIMENZE PRÉMIOVÉ TŘÍDY, NĚMECKÉ KUCHYNĚ LIVANZA OD ORESI, TEĎ ZA AKČNÍ CENY SNÍŽENÉ AŽ O 45 %

DESIGN A KOMFORT
Kuchyně Livanza navrhované předními designéry vynikají obrovským výběrem dekorů, barevných odstínů a různých typů provedení povrchu v duchu nejaktuálnějších trendů. Současně disponují nekonečnou variabilitou uspořádání a vybavení. Nechte si kuchyň Livanza navrhnout tak, abyste si práci v ní doslova užívali.

 

KVALITA MADE IN GERMANY
Kuchyně Livanza patří do portfolia vlastních značek skupiny Oresi. Tyto kuchyně vyrábíme individuálně, přesně na míru vašim dispozicím a požadavkům v ultramoderní německé továrně.

 

LIVANZA JE NEJVÝHODNĚJŠÍ, PROTOŽE JE OD ORESI
Kuchyně Livanza přinášejí nejlepší poměr mezi výkonem a cenou ve střední třídě na trhu. A tak jako vždy u Oresi vás potěší spoustou bonusů.

BAUFORMAT

NĚMECKÉ LUXUSNÍ KUCHYNĚ BAUFORMAT ZA AKČNÍ CENY SNÍŽENÉ AŽ O 45 %

ZÁMĚRNĚ JEDINEČNÝ
Máte styl a znáte svoji cenu. Neradi se omezujete a proto jsou tady německé kuchyně Bauformat od předního evropského výrobce. 
Tisíce variací barev, tónů, povrchů a forem vám umožní vytvořit svět s autentickým výrazem vaší osobnosti.

 

GENERACE ZKUŠENOSTÍ
Zkušenost s výrobou miliónů špičkových kuchyní je nepřehlédnutelná na množství technických a koncepčních řešení. Sto let německého perfekcionizmu se prostě nedá nahradit.

 

ŠAMPIÓN VE SVÉ TŘÍDĚ
Ať se na kuchyně Bauformat podíváte z kterékoli strany, vždycky uvidíte jen nejmodernější světový design, aktuální a futuristické technologie a perfektní nekompromisní kvalitu zpracování. Společně s výhodami Oresi je to skutečný šampión ve své třídě. V této kuchyni nejste jen paní domu, jste zároveň pánem svého světa.

Kde nás najdete?

Showroom ProBydlení
Havlíčkova 3, Praha 1 - ukázat na mapě
přímo naproti "Masaryčce"

Otevírací doba
pondělí až pátek 9:00 - 20:00 hod.

Další pobočky kuchyní Oresi v Praze


Vyberte si pobočku, která vám nejvíce vyhovuje.

Praha 4    |   Praha 7   |   Praha 9   |   Praha 10

Oresi pobočky máme ale také ve všech krajích, najděte si pro vás tu nejvhodnější.

Pobočky Oresi po celé republice

Kdo se o vás postará?

Andrej Dlouhý
Andrej Dlouhý
prodejce kuchyňského studia
Petr Štěrba
Petr Štěrba
prodejce kuchyňského studia
Pavel Růžička
Pavel Růžička
prodejce kuchyňského studia
Miroslav Kefurt
Miroslav Kefurt
bytový poradce
Jakub Šebestík
Jakub Šebestík
poradce kuchyňského studia
Jan Doležal
Jan Doležal
bytový poradce
Jiří Muláček
Jiří Muláček
bytový poradce

Které značky a produkty u nás naleznete?

V našem showroomu vám nabízíme řadu dalších produktů, které si můžete přímo prohlédnout. Najdete u nás kuchyňské studio, vzorkovnu podlahových krytin, vestavěné skříně a nábytek na míru, možnost architektonických návrhů, designový nábytek a stínící techniku, svítidla, interiérové, bezpečnostní dveře a stavební pouzdra, plastová, dřevěná a hliníková okna, koupelny, zabezpečovací systémy, elektroinstalace a zahradní nábytek.

BARKOTEX
VEKRA
ORESI
BAUFORMAT
LIVANZA
DOLTI
kuchyně Dolti Collection
VETOS
ABB
ASCZ
INDECO
INNEX
JABLOTRON
JAP
NEXT
PROCERAM
SCHNEIDER
SIKO
TECHFASS
TOSHIBA
U1 LIGHTING
VAILLANT

Napište nám

Neváhejte a napište nám.
Budeme se vám obratem věnovat.

Odesláním zprávy souhlasíte s našimi obecnými podmínkami (více informací)

Děkujeme vám za kontaktování

Během následujících 24 hodin anebo nejpozději následující pracovní den vás budeme kontaktovat.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových sdělení

Odesláním formuláře na stránkách www.probydleni.cz potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně společnostem PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946 a PROBYDLENÍ INTERIÉRY s.r.o., IČ: 044 72 926, MAXIMA REALITY, s.r.o., IČ: 251 49 610, FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776, AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946.

Zpět na formulář

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře na stránkách www.probydleni.cz potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně společnostem PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946 a PROBYDLENÍ INTERIÉRY s.r.o., IČ: 044 72 926, MAXIMA REALITY, s.r.o., IČ: 251 49 610, FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776, AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946.

Zpět na formulář