Právní služby

Vaše opora v oblasti nemovitostního práva.

Je všeobecně známo, jak je důležité mít pojištěnou nemovitost, domácnost a třeba i vybavení domova. To vše v době, kdy už nemovitost vlastníme. Vzít si znalého právníka je vlastně pojištění, že samotná koupě nového domova dobře dopadne a vy se nedostanete do potíží. Postaráme se, abyste obsahu smluv rozuměli a zajistíme vám kompletní odbornou oporu při uzavření obchodu. Mějte v této naprosto klíčové chvíli svého partnera, o kterého se můžete opřít. Využijte naše více než dvacetileté zkušenosti a svěřte se do dobrých rukou.

Provedeme kontrolu smluv
Provedeme kontrolu smluv
Jsme připraveni zkontrolovat veškerou vaši smluvní dokumentaci týkající se nákupu, prodeje či pronájmu nemovitostí. Neváhejte se na nás obrátit.
Postaráme se o administrativu
Postaráme se o administrativu
Nemáte čas běhat z úřadu na úřad? Tomu rozumíme. Proto nechte běhání a zařizování na nás. O vše se kompletně postaráme.
Právní služby

Kontrola smluvní dokumentace

Naše právní služby vám pomůžou s veškerou smluvní dokumentací, připravíme pro vás komentář k předloženým dokumentům a doporučení k daným službám, ať se jedná o dokumentaci při koupi nemovitosti nebo jiný další případ. Ověříme, zda nemovitost nemá právní vady, jako jsou věcná břemena, zástavní právo nebo omezení vlastnických práv. Druhým krokem bude prověření všech smluv. Většinou budou dvě nebo tři – rezervační smlouva, smlouva o smlouvě budoucí a kupní smlouva. 

rezervační smlouva
rezervační smlouva
smlouva o smlouvě budoucí
smlouva o smlouvě budoucí
kupní smlouva
kupní smlouva
nájemní smlouva
nájemní smlouva
zástavní smlouva
zástavní smlouva
úvěrová smlouva
úvěrová smlouva
smlouva o dílo
smlouva o dílo
Pomůžeme s problematickým nájemníkem

Pomůžeme s problematickým nájemníkem

Jedním z nejčastějších problémů, které řeší majitelé investičních nemovitostí jsou problémy s nájemníkem. Jsme připraveni vám poradit.

Kdo se o vás postará?

Filip Šprinc
Filip Šprinc
obchodní poradce

Víte, že ProBydlení nejsou jen právní služby?

Přicházíme na trh nemovitostí s vizí transparentního a bezpečného průběhu obchodu. Naším cílem je nabídnout klientům kompletní služby v oblasti nemovitostí a to v co nejvyšší kvalitě.

Napište nám

Neváhejte a napište nám.
Budeme se vám obratem věnovat.

Odesláním zprávy souhlasíte s našimi obecnými podmínkami (více informací)

Děkujeme vám za kontaktování

Během následujících 24 hodin anebo nejpozději následující pracovní den vás budeme kontaktovat.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových sdělení

Odesláním formuláře na stránkách www.probydleni.cz potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně společnostem PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946 a PROBYDLENÍ INTERIÉRY s.r.o., IČ: 044 72 926, MAXIMA REALITY, s.r.o., IČ: 251 49 610, FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776, AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946.

Zpět na formulář

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře na stránkách www.probydleni.cz potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně společnostem PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946 a PROBYDLENÍ INTERIÉRY s.r.o., IČ: 044 72 926, MAXIMA REALITY, s.r.o., IČ: 251 49 610, FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776, AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946.

Zpět na formulář