Koupelny SIKO

Koupelny, obklady a dlažby SIKO

Pobočka a showroom přímo v centru Prahy.

Havlíčkova 3, Praha 1, naproti "Masaryčce"

 

Strategií společnosti SIKO KOUPELNY je důsledná orientace na zákazníka a jeho potřeby a snaha mít vždy co nejlepší nabídku na trhu. Sortiment prodávaných výrobků proto zahrnuje různé cenové kategorie. Sortiment SIKO KOUPELNY lze rozdělit do několika základních kategorií podle účelu jednotlivých výrobků: obklady a dlažba, vodovodní baterie, armatury, dřezy, vany a sprchové kouty, sanitární keramika, koupelnový nábytek a doplňky, koupelnová chemie, podlahové vytápění, ohřívače a bojlery atd. Pro zákazníky s omezenou pohyblivostí nabízejí SIKO KOUPELNY tzv. bezbariérové koupelny, do kterého patří zejména pevná a sklopná madla, určená pro vany i sprchové kouty, speciální sanitární keramika a vodovodní baterie, sedačky, zvýšená sedátka na WC nebo přímo zvýšené klozetové mísy.

 

Siko koupelny

KOUPELNOVÉ VYBAVENÍ

umyvadla a umývátka
umyvadla a umývátka
WC a bidety
WC a bidety
vodovodní baterie a sprchy
vodovodní baterie a sprchy
vany a sprchové kouty
vany a sprchové kouty
koupelnový nábytek a doplňky
koupelnový nábytek a doplňky
koupelnové osvětlení a zrcadla
koupelnové osvětlení a zrcadla

SIKO KOUPELNY vám opravdu nabídnou kompletní sortiment. Mimo výše zmiňovaného sortimentu dále nabízí nábytek na míru, vytápění a bojlery. V nabídce firmy SIKO KOUPELNY jsou zastoupeny prakticky všechny cenové kategorie. Zároveň je zaručeno, že i při volbě méně cenově náročných výrobků uspokojí vaši touhu obklopit se kvalitními značkovými výrobky. Dokáží se, ale postarat i o klienty, kterým jde především o nejvyšší možnou kvalitu nabízeného zboží. Každoročně zařazují do nabídky desítky novinek, které mají téměř 90% úspěšnost – po jejich představení se naprostá většina z nich dostane mezi bestsellery v daných sortimentech. SIKO KOUPELNY nabízí koupelny pro každého, od romantiků po minimalisty.

 

SIKO KOUPELNY je největší prodejce koupelnového vybavení v ČR a stěžejní partner nejvýznamnějších výrobců jako:

NATUREL – koupelnový nábytek, RAVAK – sprchové kouty a vany, JIKA, LAUFEN, ROCA, IDEAL STANDARD – sanitární keramika, sprchové kouty, koupelnový nábytek, TECE – sprchové žlaby a podomítkové nádrže, EGLO, EBIR – koupelnové osvětlení, VitrA, VILLEROY BOCH, KERAMAG, KOLO, KEUCO – sanitární keramika, PAFFONI, HANSGROHE a GROHE - vodovodní baterie, HUPPE – sprchové kouty, COWAY – bidetovací sedátka, INDA, BEMETA – koupelnové doplňky.

SIKO se rovněž zabývají vývojem, výrobou a následným prodejem výrobků vlastních značek. Do kategorie vlastních značek patří LAGUNA – akrylátové vany, OPTIMA – vodovodní baterie a koupelnové doplňky, GLACERA – sanitární keramika, ANIMA – sprchové kouty a zástěny, NATUREL – koupelnový nábytek, TRIOMINI – sanitární keramika, sprchové kouty. V ekonomické cenové úrovni nabízejí SIKO široké spektrum výrobků pod značkami Multi a S-line.

Plánujete novou koupelnu? Přijďte se poradit a inspirovat...

Siko koupelny

OBKLADY A DLAŽBY

SIKO KOUPELNY nabízejí velké množství obkladů a dlažeb, které jsou zastoupeny ve všech cenových kategorií. Za zmínku stojí např. standardní obklady, jejichž nabídka začíná na ceně kolem 99 Kč za m2 a přes vyšší střední třídu pokračuje až k designovým specialitám. Vyberou si tak zákazníci vyhledávající nižší ceny i ti, kteří při zařizování své koupelny poptávají luxusnější výrobky.

V sortimentu obklady a dlažby najdete:

obklady
obklady
dlažby
dlažby
mozaiky
mozaiky
luxfery
luxfery
obkladový kámen
obkladový kámen
stavební chemii
stavební chemii

Mezi významné výrobce, s kterými SIKO KOPELNY spolupracují je český výrobce RAKO. V případě mnohých zahraničních výrobců jsou SIKO KOUPELNY jejich největším či výhradním dovozcem do ČR. Jedná se zejména o firmy VENUS – španělské obklady a dlažba, KALE – turecké celosvětově uznávané obklady a dlažba, PILCH – polské obklady a dlažba, PERONDA - španělské obklady a dlažba, Villeroy&Boch - lucemburské obklady a dlažba, DOM a SINTESI - italské obklady a dlažba, Porcelaingres - německá dlažba, Graniti Fiandre - celosvětově nejvýznamnější výrobce dlažby.

Rovněž se zabývají vývojem, výrobou a následným prodejem výrobků vlastních značek. V případě obkladů a dlažeb se jedná o značku FINEZA.

Kde nás najdete?

Showroom ProBydlení
Havlíčkova 3, Praha 1 - ukázat na mapě
přímo naproti "Masaryčce"

Otevírací doba
pondělí až pátek 9:00 - 20:00 hod.

Které značky a produkty u nás naleznete?

V našem showroomu vám nabízíme řadu dalších produktů, které si můžete přímo prohlédnout. Najdete u nás kuchyňské studio, vzorkovnu podlahových krytin, vestavěné skříně a nábytek na míru, možnost architektonických návrhů, designový nábytek a stínící techniku, svítidla, interiérové, bezpečnostní dveře a stavební pouzdra, plastová, dřevěná a hliníková okna, koupelny, zabezpečovací systémy, elektroinstalace a zahradní nábytek.

BARKOTEX
VEKRA
ORESI
BAUFORMAT
LIVANZA
DOLTI
kuchyně Dolti Collection
VETOS
ABB
ASCZ
INDECO
INNEX
JABLOTRON
JAP
NEXT
PROCERAM
SCHNEIDER
SIKO
TECHFASS
TOSHIBA
U1 LIGHTING
VAILLANT

Napište nám

Neváhejte a napište nám.
Budeme se vám obratem věnovat.

Odesláním zprávy souhlasíte s našimi obecnými podmínkami (více informací)

Děkujeme vám za kontaktování

Během následujících 24 hodin anebo nejpozději následující pracovní den vás budeme kontaktovat.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových sdělení

Odesláním formuláře na stránkách www.probydleni.cz potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně společnostem PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946 a PROBYDLENÍ INTERIÉRY s.r.o., IČ: 044 72 926, MAXIMA REALITY, s.r.o., IČ: 251 49 610, FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776, AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946.

Zpět na formulář

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře na stránkách www.probydleni.cz potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně společnostem PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946 a PROBYDLENÍ INTERIÉRY s.r.o., IČ: 044 72 926, MAXIMA REALITY, s.r.o., IČ: 251 49 610, FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776, AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946.

Zpět na formulář