Koupelny SIKO

Koupelny, obklady a dlažby SIKO

Pobočka a showroom přímo v centru Prahy.

Havlíčkova 3, Praha 1, naproti "Masaryčce"

 

Strategií společnosti SIKO KOUPELNY je důsledná orientace na zákazníka a jeho potřeby a snaha mít vždy co nejlepší nabídku na trhu. Sortiment prodávaných výrobků proto zahrnuje různé cenové kategorie. Sortiment SIKO KOUPELNY lze rozdělit do několika základních kategorií podle účelu jednotlivých výrobků: obklady a dlažba, vodovodní baterie, armatury, dřezy, vany a sprchové kouty, sanitární keramika, koupelnový nábytek a doplňky, koupelnová chemie, podlahové vytápění, ohřívače a bojlery atd. Pro zákazníky s omezenou pohyblivostí nabízejí SIKO KOUPELNY tzv. bezbariérové koupelny, do kterého patří zejména pevná a sklopná madla, určená pro vany i sprchové kouty, speciální sanitární keramika a vodovodní baterie, sedačky, zvýšená sedátka na WC nebo přímo zvýšené klozetové mísy.

 

Siko koupelny

KOUPELNOVÉ VYBAVENÍ

umyvadla a umývátka
umyvadla a umývátka
WC a bidety
WC a bidety
vodovodní baterie a sprchy
vodovodní baterie a sprchy
vany a sprchové kouty
vany a sprchové kouty
koupelnový nábytek a doplňky
koupelnový nábytek a doplňky
koupelnové osvětlení a zrcadla
koupelnové osvětlení a zrcadla

SIKO KOUPELNY vám opravdu nabídnou kompletní sortiment. Mimo výše zmiňovaného sortimentu dále nabízí nábytek na míru, vytápění a bojlery. V nabídce firmy SIKO KOUPELNY jsou zastoupeny prakticky všechny cenové kategorie. Zároveň je zaručeno, že i při volbě méně cenově náročných výrobků uspokojí vaši touhu obklopit se kvalitními značkovými výrobky. Dokáží se, ale postarat i o klienty, kterým jde především o nejvyšší možnou kvalitu nabízeného zboží. Každoročně zařazují do nabídky desítky novinek, které mají téměř 90% úspěšnost – po jejich představení se naprostá většina z nich dostane mezi bestsellery v daných sortimentech. SIKO KOUPELNY nabízí koupelny pro každého, od romantiků po minimalisty.

 

SIKO KOUPELNY je největší prodejce koupelnového vybavení v ČR a stěžejní partner nejvýznamnějších výrobců jako:

NATUREL – koupelnový nábytek, RAVAK – sprchové kouty a vany, JIKA, LAUFEN, ROCA, IDEAL STANDARD – sanitární keramika, sprchové kouty, koupelnový nábytek, TECE – sprchové žlaby a podomítkové nádrže, EGLO, EBIR – koupelnové osvětlení, VitrA, VILLEROY BOCH, KERAMAG, KOLO, KEUCO – sanitární keramika, PAFFONI, HANSGROHE a GROHE - vodovodní baterie, HUPPE – sprchové kouty, COWAY – bidetovací sedátka, INDA, BEMETA – koupelnové doplňky.

SIKO se rovněž zabývají vývojem, výrobou a následným prodejem výrobků vlastních značek. Do kategorie vlastních značek patří LAGUNA – akrylátové vany, OPTIMA – vodovodní baterie a koupelnové doplňky, GLACERA – sanitární keramika, ANIMA – sprchové kouty a zástěny, NATUREL – koupelnový nábytek, TRIOMINI – sanitární keramika, sprchové kouty. V ekonomické cenové úrovni nabízejí SIKO široké spektrum výrobků pod značkami Multi a S-line.

Plánujete novou koupelnu? Přijďte se poradit a inspirovat...

Siko koupelny

OBKLADY A DLAŽBY

SIKO KOUPELNY nabízejí velké množství obkladů a dlažeb, které jsou zastoupeny ve všech cenových kategorií. Za zmínku stojí např. standardní obklady, jejichž nabídka začíná na ceně kolem 99 Kč za m2 a přes vyšší střední třídu pokračuje až k designovým specialitám. Vyberou si tak zákazníci vyhledávající nižší ceny i ti, kteří při zařizování své koupelny poptávají luxusnější výrobky.

V sortimentu obklady a dlažby najdete:

obklady
obklady
dlažby
dlažby
mozaiky
mozaiky
luxfery
luxfery
obkladový kámen
obkladový kámen
stavební chemii
stavební chemii

Mezi významné výrobce, s kterými SIKO KOPELNY spolupracují je český výrobce RAKO. V případě mnohých zahraničních výrobců jsou SIKO KOUPELNY jejich největším či výhradním dovozcem do ČR. Jedná se zejména o firmy VENUS – španělské obklady a dlažba, KALE – turecké celosvětově uznávané obklady a dlažba, PILCH – polské obklady a dlažba, PERONDA - španělské obklady a dlažba, Villeroy&Boch - lucemburské obklady a dlažba, DOM a SINTESI - italské obklady a dlažba, Porcelaingres - německá dlažba, Graniti Fiandre - celosvětově nejvýznamnější výrobce dlažby.

Rovněž se zabývají vývojem, výrobou a následným prodejem výrobků vlastních značek. V případě obkladů a dlažeb se jedná o značku FINEZA.

Kde nás najdete?

Showroom ProBydlení
Havlíčkova 3, Praha 1 - ukázat na mapě
přímo naproti "Masaryčce"

Otevírací doba
pondělí až pátek 9:00 - 19:00 hod.

...

Které značky a produkty u nás naleznete?

V našem showroomu vám nabízíme řadu dalších produktů, které si můžete přímo prohlédnout. Najdete u nás kuchyňské studio, vzorkovnu podlahových krytin, vestavěné skříně a nábytek na míru, možnost architektonických návrhů, designový nábytek a stínící techniku, svítidla, interiérové, bezpečnostní dveře a stavební pouzdra, plastová, dřevěná a hliníková okna, koupelny, zabezpečovací systémy, elektroinstalace a zahradní nábytek.

BARKOTEX
VEKRA
ORESI
BAUFORMAT
LIVANZA
DOLTI
kuchyně Dolti Collection
VETOS
ABB
ASCZ
INDECO
INNEX
JABLOTRON
JAP
NEXT
PROCERAM
SCHNEIDER
SIKO
TECHFASS
TOSHIBA
VAILLANT

Napište nám

Neváhejte a napište nám.
Budeme se vám obratem věnovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR (více informací)

Děkujeme vám za kontaktování

Během následujících 24 hodin anebo nejpozději následující pracovní den vás budeme kontaktovat. ProBydlení

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových sdělení

Odesláním formuláře na stránkách www.probydleni.cz potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně společnostem PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946 a PROBYDLENÍ INTERIÉRY s.r.o., IČ: 044 72 926, MAXIMA REALITY, s.r.o., IČ: 251 49 610, FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776, AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946.

Zpět na formulář

Zásady zpracování osobních údajů

Informační list o ochraně osobních údajů a jejich zpracování

Tímto dokumentem Vám poskytujeme informace o Vašich právech souvisejících se zpracováváním osobních údajů ve skupině FINEP. Při zpracovávání osobních údajů se řídíme právními předpisy, zejména nařízením GDPR a zákonem o ochraně osobních údajů. Zpracovávání osobních údajů probíhá vždy pouze v rozsahu daném konkrétní službou nebo účelem zpracování.

Tento dokument bude pravidelně aktualizován.

S osobními údaji nakládáme s řádnou péčí a v souladu s platnými právními předpisy. Osobní údaje chráníme v maximální možné míře, která odpovídá technické úrovni dostupných prostředků.

Ve skupině FINEP platí přísná pravidla stanovující, který zaměstnanec či útvar může mít přístup k osobním údajům a jaké osobní údaje může zpracovávat. Osobní údaje zásadně nepředáváme mimo skupinu FINEP, s výjimkou případů, kdy máme souhlas, ukládá nám to nebo nás k tomu opravňuje právní předpis nebo náš oprávněný zájem (například v případě dodavatelů nebo v případě požadavků orgánů činných v trestním řízení apod.).

Osobní údaje dětí (tedy osob mladších 18 let) zpracováváme, jen pokud za dítě jednal nejprve jeho rodič nebo jiný zástupce. Vysoké standardy ochrany osobních údajů, které platí v naší skupině pro zpracování osobních údajů, platí i vůči dětem v nezměněném rozsahu. Tyto standardy jsou pro zpracování osobních údajů dětí plně dostačující. Jako rodič nebo jiný zástupce dítěte nesete odpovědnost za to, že poskytnutí údajů o dítěti je v souladu s jeho zájmy a že dítě o zpracování osobních údajů námi i o jeho právech srozumitelně informujete.

Doporučujeme, abyste si informace pečlivě přečetli. Udělali jsme vše pro to, aby byly co nejsrozumitelnější. Pokud by Vám i přesto nebylo něco jasné, rádi vám kterýkoli pojem nebo pasáž vysvětlíme. Více o zpracovávání osobních údajů naleznete na www.probydleni.cz/zasady-zpracovani-osobnich-udaju

Jestliže nesouhlasíte se způsobem, jakým vaše osobní údaje zpracováváme, můžete k ochraně svých práv podniknout kroky uvedené níže.

Na ochranu soukromí a osobních údajů dohlíží:

Úřad pro ochranu osobních údajů 

adresa: Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7

tel.: 234 665 111 web: www.uoou.cz

 

Zásady zpracování osobních údajů

Základní informace o správci a skupině FINEP

Společnost FINEP HOLDING SE, se sídlem Havlíčkova 1030/1, Nové Město, 110 00 Praha 1, IČ: 27927822, vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou H 7 (dále jen „FINEP HOLDING“) je společný správce spolu se společností ProBydlení a.s. se sídlem Havlíčkova 1030/1, Nové Město, 110 00 Praha 1, IČ: 04472926, vedené u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 248255 (dále jen „ProBydlení“) v rámci holdingu se kterou uzavřel subjekt údajů smluvní vztah (dále společně jen „Společní správci“).

Společní správci osobních údajů informují o způsobu a rozsahu zpracování osobních údajů včetně rozsahu práv subjektu údajů souvisejících se zpracováním osobních údajů Společnými správci.

 

Účel a rozsah zpracování osobních údajů

Společní správci zpracovávají osobní údaje v souladu s právem Evropské unie, zejména v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „GDPR“).

Společní správci zpracovávají osobní údaje pouze stanoveným účelem, v dále uvedeném rozsahu, po dobu uvedenou v uzavřených smlouvách či v příslušných právních předpisech.

Společní správci zpracovávají osobní údaje nezbytné pro plnění smlouvy uzavřené mezi správcem a subjektem údajů, pro účely realizace obchodního vztahu mezi správcem a subjektem údajů obsažených ve smlouvě a pro správu vztahu se subjektem údajů. Správce zpracovává osobní údaje na základě svých oprávněných zájmů, jakož i na základě oprávněných zájmů svých partnerů a společností skupiny FINEP, pokud tyto zájmy nejsou převáženy zájmy, právy či svobodami subjektu údajů. Společní správci dále zpracovávají osobní údaje pro analýzu a zlepšení kvality svých služeb, pro analýzu a průzkum trhu. Společní správci budou využívat osobní údaje pro vytvoření relevantní propagační akce a nabídky produktů a služeb společností skupiny FINEP.

 

Základní účel zpracování osobních údajů

Účely zpracování osobních údajů, pro které jsou osobní údaje určeny, a právní základ pro zpracování:

 • plnění smlouvy a poskytování služeb
 • zajištění provozních činností
 • účetní a daňové účely
 • vymáhání pohledávek
 • splnění právní povinnosti
 • přímý marketing
 • ochrana majetku a osob
 • archivnictví vedené na základě zákona.

 

Rozsah zpracování osobních údajů:

Společní správci zpracovávají osobní údaje v rozsahu, v kterém jim byly poskytnuty ze strany subjektu údajů nebo které správce shromáždil jinak a zpracovává je v souladu s platnými právními předpisy či k plnění zákonných povinností správce. Jedná se zejména o tyto kategorie osobních údajů:

 • adresné a kontaktní údaje, zejména tedy jméno, příjmení, datum narození, rodné číslo, bydliště, místo narození, telefonní číslo a jiné,
 • podobizna,
 • popisné údaje, např. číslo bankovního účtu,
 • další údaje plynoucí z konkrétní smlouvy či ze zákona,
 • údaje poskytnuté nad rámec příslušných zákonů zpracovávané v rámci uděleného souhlasu ze strany subjektu údajů (zpracování fotografií, použití osobních údajů za účelem personálních řízení, soubory cookies aj.).

 

Práva subjektu údajů:

Společní správci zpracovávají osobní údaje transparentně, korektně a v souladu s GDPR. Subjekt údajů má právo na přístup ke svým údajům, na vysvětlení, stejně jako další práva v případě, že se domnívá, že zpracování není v pořádku. Subjekt údajů může podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Společní správci informují subjekty osobních údajů o jejich právech, jenž jsou následující:

 • právo znát účel zpracování osobních údajů,
 • právo znát kategorie dotčených osobních údajů,
 • právo znát příjemce nebo kategorie příjemců osobních údajů,
 • právo znát dobu, po kterou budou osobní údaje uloženy,
 • právo požadovat po správci opravu nebo výmaz osobních údajů nebo omezení jejich zpracování a právo vznést námitku proti tomuto zpracování,
 • právo podat stížnost u dozorového úřadu,
 • právo na veškeré dostupné informace o zdroji osobních údajů, pokud nejsou získány od subjektu osobních údajů,
 • právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů, pokud jsou osobní údaje zpracovávány na základě uděleného souhlasu,
 • skutečnosti o tom, zda dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování,
 • právo být informován, pokud hodlají Společní správci zpracovávat poskytnuté údaje pro jiný účel, než pro jaký byly shromážděny,
 • právo odmítnout záznam nebo monitorování telefonních hovorů se zaměstnanci skupiny FINEP.

Subjekt údajů má právo neposkytnout Společným správcům své osobní údaje. V případě, že je poskytnutí těchto osobních údajů povinné (a to ze zákona či smlouvy), upozorňují Společní správci subjekt údajů, že mu nebudou moci poskytnout své služby.

 

Zpracovatelé a příjemci osobních údajů:

Zpracovateli a příjemci osobních údajů, které spravují Společní správci, jsou:

 • společnosti skupiny FINEP
 • dodavatelé a poskytovatelé služeb,
 • finanční ústavy a banky,
 • státní a jiné orgány v rámci plnění zákonných povinností.

 

Vymezení podílu jednotlivých odpovědností Společných správců

Společní správci mezi sebou uzavřeli ujednání, v souladu s ustanovením čl. 26 GDPR, na základě kterého mezi sebou vymezili svou odpovědnost za plnění povinností podle GDPR.

FINEP HOLDING plní za oba správce tyto povinnosti:

 • komunikace s dozorovým orgánem
 • informuje subjekty údajů o jejich právech týkajících se zejména:
  • totožnosti a kontaktních údajů na správce,
  • účelu zpracování,
  • oprávněných zájmů správce, pokud je zpracování osobních údajů nezbytné pro účely oprávněných zájmů správce nebo třetí strany,
  • existence práva podat stížnost k dozorovému orgánu, o době, po kterou budou osobní údaje uloženy,
  • existence práva kdykoli odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů,
  • skutečností zda je poskytování osobních údajů zákonným nebo smluvním požadavkem a zda má subjekt údajů povinnost osobní údaje poskytnout a dále informace o důsledcích jejich neposkytnutí.
  • skutečností zda dochází k automatizovanému rozhodování včetně profilování
 • uzavírá smlouvy s jednotlivými zpracovateli
 • Druhý správce (společnost, se kterou vstoupil subjekt údajů do smluvního vztahu) plní za oba správce tyto povinnosti:

 • informuje subjekty údajů o jejich právech týkajících se zejména
  • existence práva požadovat od správce přístup k osobním údajům týkajících se subjektu údajů,
  • práva na opravu
  • práva na výmaz
  • práva na omezení zpracování
  • práva vznést námitku
 • vyřizuje výše uvedená práva subjektů údajů

Společní správci tímto informují subjekt údajů o tom, že je oprávněn vykonávat práva podle GDPR u každého ze správců i vůči každému z nich.

 

Předání osobních údajů do třetích zemí

Společní správci mohou předávat osobní údaje do třetích zemí, mimo Evropský hospodářský prostor, např. USA a Švýcarsko.

V případě, že budou osobní údaje předány do zemí mimo Evropský hospodářský prostor nebo do zemí, které nemají odpovídající úroveň ochrany podle platných zákonů, zejména GDPR a dalších předpisů EU a vnitrostátních předpisů o ochraně osobních údajů, bude toto předání uskutečněno na základě výjimky vztahující se na konkrétní situaci, nebo Společní správci zajistí, že budou poskytnuty odpovídající záruky, aby byla zajištěna ochrana osobních údajů v souladu s GDPR, tedy zejména s čl. 42 odst. 2 GDPR.

 

Kamerový systém

Prostory Společných správců jsou sledovány kamerovým systémem, o čemž jsou návštěvníci provozoven informováni. Účelem zpracování osobních údajů je sledování vymezených prostor. Zpracování probíhá dle čl. 6 odst. 1 písm. f) GDPR, kdy souhlas subjektu údajů není třeba, jelikož zpracování je nezbytné pro účely oprávněných zájmů Společných správců či třetí strany, a aby byly chráněny zájmy a základní práva a svobody subjektu údajů. Oprávněnými zájmy Společných správců a třetích osob je ochrana majetku ProBydlení, ochrana zájmů FINEP holdingu a ochrana osob nacházejících se v monitorovaných prostorech, prověření průběhu nehodového děje na pracovišti, vzniku škody, prověření okolnosti odcizení věcí z pracoviště, vniknutí cizí osoby do objektu ProBydlení.

Záznamy z kamerového systému jsou uchovávány v délce 14 dnů a poté jsou v automatické smyčce přemazávány. Nejsou pořizovány zvukové záznamy, stejně tak není používán software k porovnávání některých biometrických charakteristik subjektu údajů (např. charakteristiky pohybu či chůze subjektů údajů).

 

Cookies

Co to jsou „cookies“?

„Cookies“ jsou malé datové soubory používané jako jedinečné identifikátory. Každý soubor cookie je jedinečný pro váš webový prohlížeč. Soubor cookie obsahuje anonymní informace a je odesílán ze serveru webových stránek, které prohlížíte, do vašeho počítače nebo mobilního telefonu. Bude uložen na vašem zařízení a pouze tento server bude moci vyhledat nebo načíst obsah tohoto souboru cookie. Odeslané soubory cookies mohou být zaslány zpět na servery webových stránek s aktualizovanými daty během vašeho prohlížení webových stránek. Cookies využívá pro svou činnost naprostá většina webových stránek.

Soubory cookies mohou být nastaveny webovými stránkami, které navštěvujete („naše cookies“), nebo mohou být nastaveny organizací, která není vlastníkem webových stránek, jež si prohlížíte („cookies třetí strany“). Například mohou být nastaveny jinými webovými stránkami, které spouštějí obsah na stránce, kterou si prohlížíte, nebo nezávislou analytickou společností. Webové stránky, které navštěvujete, mohou také zahrnovat obsah vložený z jiných webových stránek a tyto stránky mohou rovněž nastavit své vlastní cookies. Webové stránky mohou používat reklamní sítě třetí osoby k poskytování cílené reklamy. Tyto cookies mohou mít možnost sledovat vaše prohlížení různých stránek.

 

Jak se dělí cookies

Cookies lze rozdělit podle toho, kdo je k Vám na web umisťuje, tj. na:

 • Cookie první strany (first party cookie) – jejich platnost je omezena na doménu webu, který prohlížíte. Tyto cookies jsou považovány za bezpečnější.
 • Cookie třetí strany (third party cookie) – jsou umístěny pomocí skriptu z jiné domény. Uživatele tak lze sledovat napříč doménami. Používají se často pro vyhodnocení účinnosti reklamních kanálů.

Tyto webové stránky používají dva druhy cookies:

Krátkodobé, relační cookies (session cookie) – Relační cookies se ukládají pouze dočasně během relace prohlížení a jsou vymazány z Vašeho zařízení po zavření prohlížeče.

Dlouhodobé, trvalé (persistent cookie) – Tento typ cookies se ukládá ve vašem počítači po pevně stanovenou dobu, která záleží na nastavení Vašeho prohlížeče a nastavení cookie (obvykle měsíc, rok nebo déle) a tyto cookies nejsou vymazány po zavření prohlížeče. Trvalé cookies se používají k Vaší identifikaci od jedné relace prohlížení k další, například k uložení vašich preferencí, takže si je budou pamatovat pro další návštěvu. Můžete je také ručně odstranit.

 

Jak používáme cookies?

Soubory cookies používáme ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností tak, že webovým stránkám umožníme, aby Vás identifikovaly, buď po dobu trvání vaší návštěvy (za použití relačních cookies), nebo pro opakované návštěvy (za použití trvalých cookies). Soubory cookies, které používáme, mohou:

 • být nezbytně zapotřebí pro Váš pohyb po stránkách nebo poskytnutí některých základních funkcí; nebo
 • zlepšovat funkce našich webových stránek, například uložením vašich preferencí. Zaznamenávají Vaše volby (například uživatelské jméno nebo zvolený jazyk) a umožňují nám poskytovat personalizované prostředí; nebo
 • nám pomáhat zlepšit výkonnost našich webových stránek, aby Vám nabídly lepší uživatelské zkušenosti. Informace poskytované těmito soubory cookies jsou anonymní a pomáhají nám pochopit, jak naši návštěvníci používají naše webové stránky, abychom mohli zlepšit prezentaci svého obsahu. Tyto služby jsou obecně poskytovány nezávislými společnostmi pro měření a výzkum, takže se v případě těchto cookies může jednat o cookies třetích stran.

Kdybychom cookies nepoužívali, naše webové stránky by Vás považovaly za nového návštěvníka pokaždé, když se dostanete na novou stránku našich webových stránek – například když zadáte přihlašovací údaje a přejdete na další stránku, nerozpoznaly by Vás a nemohli byste zůstat přihlášeni.

Soubory cookies potřebujeme používat, abychom zachovali efektivnost našich webových stránek a poskytli Vám uživatelsky přátelské prostředí. Proto nelze cookies zablokovat samostatně a pokračováním prohlížení našich webových stránek a používáním našich online služeb souhlasíte s tím, že můžeme na vaše zařízení tyto soubory cookies umístit.

Naše webové stránky rovněž používají cookies pro behaviorálně cílenou reklamu, což nám umožňuje upravit reklamu a zajistit, že pro Vás bude relevantní, a to na základě oblastí, které na naší webové stránce prohlížíte, a geografického umístění Vaší adresy IP. Tyto cookies jsou umístěny reklamními sítěmi třetích osob s naším souhlasem.

 

K čemu cookies používáme

Na našem webu používáme tyto cookies:

 • Technické – první strany, krátkodobé. Zajišťují základní technickou funkčnost webu, tj. přihlašování, zapamatování si nastavení, využívání služeb apod.
 • Statistické a diagnostické (např. Google Analytics) – první strany, dlouhodobé. Jsou využity ke generování anonymních statistik o používání webu.
 • Reklamní - první i třetí strany. Jsou využívány pro behaviorální cílení reklamy podle zájmů. Když už se reklama musí zobrazovat (jako hlavní příjem pro web a tvorbu jeho obsahu), tak ať se uživateli / čtenáři zobrazují nabídky, které jej mohou skutečně zajímat.

 

Co dělat, když nechcete používat soubory cookies

Souhlas s umístěním souborů cookies je dobrovolný. Budete-li si to přát, můžete zablokovat některé nebo všechny soubory cookies nebo vymazat cookies, které již byly nastaveny. Všechny podrobnosti ohledně správy cookies a možností jejich blokování v různých typech webových prohlížečů můžete najít na stránce www.aboutcookies.org, nebo

 • https://support.microsoft.com/cs-cz/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies (pro prohlížeč Internet Explorer); nebo
 • https://support.mozilla.org/cs/kb/povoleni-zakazani-cookies (pro prohlížeč Mozzilla/Firefox);
 • https://support.google.com/chrome/answer/95647?visit_id=0-636535873837482984-3731587686&hl=cs&rd=1 (pro prohlížeč Chrome);
 • http://www.opera.com/help/tutorials/security/privacy/ (pro prohlížeč Opera);
 • https://support.apple.com/kb/ph21411?locale=cs_CZ (pro prohlížeč Safari).

Musíte si však uvědomit, že pokud zablokujete nebo vymažete cookies odesílané z našich webových stránek, které jsou nezbytně nutné nebo zajišťují funkčnost a výkon, může se stát, že stránky nebude možné používat.

Typy cookies používané na našich webových stránkách si můžete zobrazit, a tak získat informace, jak změnit nastavení cookies, anebo jak zablokovat cookies používané na našich webových stránkách.

 

Webové stránky třetích osob

Pokud používáte webové stránky našich partnerů, může být soubor cookie nastaven navštívenými webovými stránkami. Tyto stránky neprovozujeme, a nemáme tedy kontrolu nad šířením těchto cookies. Více informací o těchto cookies najdete na webových stránkách příslušné třetí osoby.

 

Společnost FINEP používá tyto soubory cookies.

 

NázevZpracovatelÚčel zpracovánípopis
FacebookFacebook, Inc.Sdílení, cílená reklama.https://www.facebook.com/policies/cookies/
Google AdwordsGoogle LLCCílená reklama.https://policies.google.com/technologies/types
Google AnalyticsGoogle LLCAnalýza chování na webu.https://policies.google.com/technologies/types
Google Tag ManagerGoogle LLCProgramátorský nástroj pro web.https://policies.google.com/technologies/types
SklikSeznam.cz, a.sCílená reklama.https://napoveda.sklik.cz/mereni-uspesnosti/konverze/
IBM Watson Campaign AutomationIBM Corp.E-mail marketing.https://www.ibm.com/support/knowledgecenter/en/SSWU4L/Support/imc_Support/GDPR_FAQs.html
Smartsupp Smartsupp.com, s.r.o.Analýza chování návštěvníků webu za účelem zpřehlednění prezentovaných informací.https://www.smartsupp.com/privacy

Všechny výše uvedené cookies jsou používány pouze k účelu uvedenému v této tabulce.

 

Kontaktní údaje

V případě jakéhokoli dotazu či využití svého práva, které je stanové GDPR uvádí Společní správci své kontaktní údaje, na které se může subjekt údajů obrátit.

Email: gdpr@probydleni.cz

Zpět na formulář