Technické služby

Jednoduše žádné chyby z neznalosti.

Že technický stav nemovitosti může zásadně ovlivnit cenu nemovitosti, ví dnes každý. Ne každý si však přizve odborníka, který dokáže kvalifikovaně rozeznat její skutečný stav. S námi si budete jisti, že na vás nevyskočí kostlivec ze skříně, a dopředu můžete kalkulovat se skutečným stavem nemovitosti. Odborně prohlédneme vybranou nemovitost a zjistíme rozsah běžných i závažných poškození nebo nedostatků.

Inspekce starší nemovitosti
Inspekce starší nemovitosti
Při nákupu nemovitosti se nemusíte bát. Důkladně prověříme technický stav bytu či domu a vyčíslíme náklady na nutné opravy i rekonstrukci. Získáte tak jasnou představu, která vám pomůže udělat správné rozhodnutí.
Přejímka nového bytu či domu
Přejímka nového bytu či domu
Nový byt si kupujete, abyste nemuseli řešit žádné problémy. A přesně s tím vám pomůžeme. Provedeme detailní kontrolu nemovitosti, odhalíme vady či nedodělky k odstranění a porovnáme soulad se standardy projektu.
Inspekce pro SVJ a družstva
Inspekce pro SVJ a družstva
Komplexní poradenské služby pro SVJ a družstva – prověříme technický stav nemovitosti, sestavíme efektivní plán oprav, pomůžeme vám vybrat nejvhodnější dodavatele a ohlídáme kvalitu prací při stavebních úpravách či rekonstrukci objektu.
Technické služby

Kupujete nový byt nebo dům?

provedeme detailní kontrolu
provedeme detailní kontrolu
odhalíme vady a nedodělky
odhalíme vady a nedodělky
ověříme skutečnou výměru
ověříme skutečnou výměru
porovnáme soulad se standardy
porovnáme soulad se standardy

Standardním výstupem z inspekce při převzetí novostavby je předávací protokol, který je sepsán na místě a podepsán kupujícím i zástupcem developera. V protokolu jsou shrnuty všechny zjištěné skutečnosti a identifikovány vady a nedodělky zjištěné při přejímce, které developer následně musí odstranit nebo vyřešit slevou z kupní ceny.

Kupujete starší byt nebo dům?

důkladně prověříme technický stav
důkladně prověříme technický stav
vyčíslíme náklady na nutné opravy
vyčíslíme náklady na nutné opravy
získáte podklad pro jednání o ceně
získáte podklad pro jednání o ceně
zpráva z inspekce do 24 hodin
zpráva z inspekce do 24 hodin

Inspekce nemovitosti poskytuje kupujícímu informaci o stavebně-technickém stavu nemovitosti a o nákladech na nutné opravy či rekonstrukci. Prodávající díky naší objektivní zprávě z inspekce nemovitosti může zvýšit atraktivitu své nemovitosti. Zpráva identifikuje významné závady konstrukcí a komponentů nemovitosti a může být použita i jako podklad pro jednání o ceně nemovitosti.

Vykročte do nového bydlení správnou nohou

Vykročte do nového bydlení správnou nohou

Ať už kupujete jakékoliv vlastní bydlení, jsme připraveni vám pomoci právě v okamžicích, kdy to nejvíce potřebujete. Vyzkoušejte si nás.

Kdo se o vás postará?

Filip Šprinc
Filip Šprinc
obchodní poradce

Víte, že ProBydlení nejsou jen technické služby?

Přicházíme na trh nemovitostí s vizí transparentního a bezpečného průběhu obchodu. Naším cílem je nabídnout klientům kompletní služby v oblasti nemovitostí a to v co nejvyšší kvalitě.

Napište nám

Neváhejte a napište nám.
Budeme se vám obratem věnovat.

Odesláním zprávy souhlasíte s našimi obecnými podmínkami (více informací)

Děkujeme vám za kontaktování

Během následujících 24 hodin anebo nejpozději následující pracovní den vás budeme kontaktovat.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových sdělení

Odesláním formuláře na stránkách www.probydleni.cz potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně společnostem PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946 a PROBYDLENÍ INTERIÉRY s.r.o., IČ: 044 72 926, MAXIMA REALITY, s.r.o., IČ: 251 49 610, FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776, AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946.

Zpět na formulář

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře na stránkách www.probydleni.cz potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně společnostem PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946 a PROBYDLENÍ INTERIÉRY s.r.o., IČ: 044 72 926, MAXIMA REALITY, s.r.o., IČ: 251 49 610, FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776, AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946.

Zpět na formulář