Vekra

Okna a vchodové dveře Vekra

Havlíčkova 3, Praha 1, naproti "Masaryčce"

Naším partnerem jsou okna a vchodové dveře VEKRA. Značka VEKRA je se svými čtyřmi výrobními závody v ČR největším tuzemským výrobcem oken a dveří.
VEKRA zajistí poradenství, přípravu projektu, výrobu a odbornou montáž nových oken a dveří do jakékoliv stavby. Vysoká kvalita produktů a profesionální služby jsou jistotou, že okna a dveře VEKRA budou dlouho a spolehlivě sloužit, ušetří náklady na vytápění a zajistí vysoký komfort užívání. Navštivte prezentaci VEKRA v našem showroomu a nechte se inspirovat.

 

Vekra

OKNA

okna z kvalitních profilových systémů
okna z kvalitních profilových systémů
špičkové izolační zasklení
špičkové izolační zasklení
česká výroba s 25 letou tradicí
česká výroba s 25 letou tradicí

Nabízíme následující typy oken

PLASTOVÁ OKNA

 

 • VEKRA Premium EVO
 • VEKRA Komfort EVO
 • VEKRA Design EVO
 • VEKRA Style EVO
 • VEKRA Prima

DŘEVĚNÁ OKNA

 

 • Nature 94
 • Nature 78
 • Nature 68
 • Antik - špalety

HLINÍKOVÁ OKNA

 

 • Futura panel
 • Futura standard
 • Futura exclusive

DŘEVOHLINÍKOVÁ OKNA

 

 • Alu Design Classic
 • Alu Design Softline
 • Alu Design Linear
 • Alu Design Integral

PLASTOVÁ OKNA - jsou dlouhodobě nejžádanější okna na českém trhu. Oblíbená jsou zejména díky výhodnému poměru cena – kvalita. Ale není to ani zdaleka jediná jejich výhoda. Lidé si je často pořizují i kvůli bezúdržbovosti. Není totiž nutné pečovat o jejich povrchovou úpravu, stačí tedy jejich omytí a běžná údržba kování.

 

DŘEVĚNÁ OKNA -  jsou léty prověřenou klasikou. V moderním pojetí se vyznačují výbornými tepelně izolačními vlastnostmi i perfektní tvarovou stabilitou. Jejich kvalita spočívá mimo jiné v povrchové úpravě, ta totiž rozhoduje o tom, kolik péče bude vyžadovat jejich údržba. Špičková technologie ochrany povrchu u dřevěných oken VEKRA zajistí, že stačí pouze jednoduché ošetření balzámem na dřevo, aby okna zůstala dlouho krásná.

 

HLINÍKOVÁ OKNA - vyznačují se dlouhou životoností, vysokou pevností a moderním vzhledem. Hliník je nejvhodnějším materiálem pro velmi frekventované používání a zároveň uspokojí i vysoké nároky na tepelnou izolaci. Široké využití najdou hliníková okna v moderní architektuře, protože se výborně hodí pro velké prosklené plochy i posuvné systémy. Jsou vhodné i do prostředí se zvýšenou vlhkostí, jako jsou zimní zahrady, prostory s bazény či vířivkami.

 

DŘEVOHLINÍKOVÁ OKNA - představují ideální spojení přírodního materiálu s perfektní ochranou, které dřevu poskytuje hliníkové opláštění. Odpadá zde nutnost péče o povrch a prakticky neomezená životnost jim dává punc investice, která se opravdu vyplatí. VEKRA vyrábí dřevohliníková okna ve čtyřech designových řadách včetně varianty se skrytým křídlem. Samozřejmostí je široká škála barevného provedení, a to dřeva z interiéru, tak barevnosti hliníkového opláštění.

Potřebujete poradit s výběrem? Přijďte se poradit do naše showroomu.

Vekra

VCHODOVÉ DVEŘE

Vchodové dveře jsou branou do vaše domu. Každý detail je důležítý a vyplatí se věnovat jejich výběru pár miut navíc. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

Vybírat můžete z těchto typů dveří

PLASTOVÉ DVEŘE

 

 • VEKRA Prima
 • VEKRA Komfort EVO
 • Překryvná výplň

DŘEVĚNÉ DVEŘE

 

 • VEKRA STANDARD
 • VEKRA LINIE
 • VEKRA SMART
 • VEKRA TREND

HLINÍKOVÉ DVEŘE

 

 • Futura panel
 • Futura standard
 • Futura exclusive

DŘEVOHLINÍKOVÉ DVĚŘE

 

 • Alu Design Classic

PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE - jsou vyráběny z kvalitních německých profilových systémů a vyztuženy ocelovou pozinkovanou výztuhou. Dveře je možné osadit buď izolačním zasklením nebo tepelně izolační výplní v nejrůznějších designových variantách. Barevnost je možné ladit
podle barevnosti plastových oken. V nabídce VEKRA jsou vchodové plastové dveře, které korespondují s profilovými systémy oken.

 

DŘEVĚNÉ VCHODOVÉ DVEŘE - účinně brání úniku tepla z interiéru, současně poskytují výbornou ochranu před prachem, hlukem i vlhkostí. Vyznačují perfektní tvarovou stabilitou a pevností. Jsou opatřeny standardně tříbodovým bezpečnostním zámkem. Dřevěné vchodové dveře VEKRA také poskytují široké možnosti volby designu, včetně výroby podle vlastního návrhu.

 

HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE - jsou tou nejlepší volbou pro vysoce zatěžované vstupy do panelových domů, provozních budov, úřadů, obchodních center apod. Vyznačují se dlouhou životností a vysokou pevností. Vybírat je můžete z šitroké nabídky barevných variant.

 

DŘĚVOHLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE - jsou k dispozici v prosklených variantách, tak s tepelně izolační výplní v široké škále designů.

Kde nás najdete?

Showroom ProBydlení
Havlíčkova 3, Praha 1 - ukázat na mapě
přímo naproti "Masaryčce"

Otevírací doba
pondělí až pátek 9:00 - 20:00 hod.

Které značky a produkty u nás naleznete?

V našem showroomu vám nabízíme řadu dalších produktů, které si můžete přímo prohlédnout. Najdete u nás kuchyňské studio, vzorkovnu podlahových krytin, vestavěné skříně a nábytek na míru, možnost architektonických návrhů, designový nábytek a stínící techniku, svítidla, interiérové, bezpečnostní dveře a stavební pouzdra, plastová, dřevěná a hliníková okna, koupelny, zabezpečovací systémy, elektroinstalace a zahradní nábytek.

BARKOTEX
VEKRA
ORESI
BAUFORMAT
LIVANZA
DOLTI
kuchyně Dolti Collection
VETOS
ABB
ASCZ
INDECO
INNEX
JABLOTRON
JAP
NEXT
PROCERAM
SCHNEIDER
SIKO
TECHFASS
TOSHIBA
U1 LIGHTING
VAILLANT

Napište nám

Neváhejte a napište nám.
Budeme se vám obratem věnovat.

Odesláním zprávy souhlasíte s našimi obecnými podmínkami (více informací)

Děkujeme vám za kontaktování

Během následujících 24 hodin anebo nejpozději následující pracovní den vás budeme kontaktovat.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových sdělení

Odesláním formuláře na stránkách www.probydleni.cz potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně společnostem PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946 a PROBYDLENÍ INTERIÉRY s.r.o., IČ: 044 72 926, MAXIMA REALITY, s.r.o., IČ: 251 49 610, FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776, AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946.

Zpět na formulář

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře na stránkách www.probydleni.cz potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně společnostem PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946 a PROBYDLENÍ INTERIÉRY s.r.o., IČ: 044 72 926, MAXIMA REALITY, s.r.o., IČ: 251 49 610, FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776, AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946.

Zpět na formulář