Kariéra

Hledáme nové kolegy, kteří se nebojí výzvy a jsou ochotni se učit novým věcem. Jsme úspěšná dynamická společnost, která má v oboru dlouholeté zkušenosti a stabilní zázemí.

PROJEKTANT klientských změn

Základem práce je umět pracovat s AUTOCADEM a mít uživatelskou znalost PC.

Pracovní poměr: brigáda / práce na plný úvazek / zkrácený úvazek

Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu určitou) / práce na živnostenský list – IČO

Vzdělání: středoškolské / vysokoškolské

Pro tuto pozici očekáváme:

  • odbornost v oblasti projektování pozemních staveb
  • schopnost práce v AutoCAD (systém 3D – výhodou)
  • uživatelskou znalost PC (Microsoft Office)
  • orientace v oboru stavitelství, zájem a chuť rozšiřovat své znalosti a schopnosti
  • autorizace v oboru výhodou, není podmínkou
  • jazykové znalosti výhodou
  • pracovní flexibilitu
  • ochotu učit se novým věcem
  • komunikační dovednosti
  • schopnost týmové práce
  • odpovědnost a samostatnost

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • samostatnou tvůrčí práci
  • zajímavou práci na významných projektech v ČR
  • dobré platové ohodnocení
  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
  • příjemný kolektiv mladých lidí, moderní pracovní prostředí
  • flexibilní pracovní dobu
  • zaměstnanecké výhody

Nástup: ihned nebo dle dohody

Recepční / Specialista back office

Pro nově budovaný showroom a kanceláře back office ProBydlení aktuálně obsazujeme pozici „Recepční / Specialista back office“, která bude administrativní podporou pro oddělení obchodu a vedení společnosti.

Pracovní poměr: práce na plný úvazek

Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu určitou)

Co Vás čeká?

  • zodpovědnosti recepční v jedinečném showroomu
  • administrativní podpora obchodního oddělení a managementu společnosti
  • přijímání návštěv, péče o klienty, osobní a telefonická komunikace
  • řešení operativních záležitostí uvnitř i vně firmy
  • kompletace materiálů, úpravy dokumentů, evidence smluv
  • vedení pravidelné evidence objednávek a odesílání pošty

Koho hledáme?

  • velmi důležitý pro nás je charakter, spolehlivost a loajálnost
  • hledáme člověka s vřelým vystupováním a s nadšením pro práci

Co od Vás očekáváme?

  • reprezentativní vystupování
  • uživatelská znalost MS Office
  • komunikativní znalost angličtiny
  • samostatnost, smysl pro tým, zodpovědnost

Co pro Vás máme my?

  • různorodou administrativní práci
  • přátelský kolektiv
  • pracoviště na metru, v moderním komplexu Coral Office Park na Butovicích
  • individuální zaměstnanecké benefity, „šité vám přímo na míru“

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis s fotografií na mail info@probydleni.cz. Ozveme se zpátky. Děkujeme.