Rekonstrukce

Pohlídáme za vás čas i vaše peníze.

Rozhodli jsme se, že změníme zažité zvyklosti také v oblasti rekonstrukcí. S naší rekonstrukcí na vás zbydou jen milé povinnosti, jako je výběr a schvalování návrhů. A samozřejmě snění o novém stylu bydlení. Vše ostatní totiž můžete bez obav nechat na nás. Zajistíme stavební firmu, řídíme stavbu a dohlížíme na dodržování termínů i výši dohodnuté ceny. Nechte bourání, prach, špínu a stres na odbornících, my se o vše postaráme. Mějte svou rekonstrukci v dobrých rukou.

 • Oresi
 • Indeco
 • Vekra
 • Barkotex
 • Siko
 • Vetos
 • Innex
 • Next
 • Vaillant
 • Jablotron
 • ASCZ
 • U1 Lighting
 • Bauformat
 • Livanza
 • Dolti
 • Dolticollection

S námi klient ví o celém průběhu rekonstrukce. Po celou dobu se mu věnuje jeden obchodní poradce, který celou zakázku zaštiťuje.

Prohlédněte si naše uskutečněné rekonstrukce

Níže si můžete prohlédnout několik vybraných ukázek již proběhlých realizací. Pro lepší představu proběhlých změn jsme připravili galerii s posuvníky. Pohybem posuvníku si jednoduše odkryjete fotografii před nebo po naší rekonstrukci.

před rekonstrukcípo rekonstrukci
před rekonstrukcípo rekonstrukcizobrazte posunutím

Chodbu jsme kompletně vyklidili a navrhli rekonstrukci elektorinstalace. Na doporučení byl co nejefektivněji využit úložný prostor a do celé chodby jsme navrhli skříně na míru. Byla nově položena podlaha a kompletně vyměněny všechny vnitřní dveře.

před rekonstrukcípo rekonstrukci
před rekonstrukcípo rekonstrukcizobrazte posunutím

V koupelně jsme kompletně vyměnili dlažbu a obklady, včetně nové sanity a veškerých rozvodů. Osadili jsme nové okno do světlíku a pro vytápění a ohřev vody byl instalován kombinovaný kotel s ukrytím odvodu spalin v sádrokartonovém podhledu.

před rekonstrukcípo rekonstrukci
před rekonstrukcípo rekonstrukcizobrazte posunutím

V kuchyni, která je součástí obývacího pokoje, byly připraveny nové rozvody elektřiny, vody a plynu, včetně řešení ukrytí nevzhledného plynového potrubí. Navrhli jsme praktické rozložení kuchyňské linky a vyměnili vnitřní dveře. Kompletně jsme také zrenovavali původní velmi opotřebovanou parketovou podlahu.

před rekonstrukcípo rekonstrukci
před rekonstrukcípo rekonstrukcizobrazte posunutím

Ve vstupní hale jsme připravili novou elektroinstalaci, navrhli praktické řešení úložných prostor pomocí vestavěných skříní, dokonale ukryli všudepřítomné rozvody plynu pro původní lokální vytápění a vyměnili staré vnitřní dveře za nové. Součástí rekonstrukce byla i výměna původní nevyhovující podlahy za novou, včetně jejího vyrovnání.

před rekonstrukcípo rekonstrukci
před rekonstrukcípo rekonstrukcizobrazte posunutím

V malé koupelně jsme prakticky vyřešili zadání investora – toaleta, vana, pračka. Vše se do malého prostoru vešlo. Vzhledem k vyššímu patru jsme také místnost zbavili již nevzhledného vedení vytápění. Samozřejmostí byly nové obklady, dlažba, rozvody, elektřina a sanitární vybavení. Nově má také pro rychlejší usušení ručníků investor k dispozici topný žebřík. 

před rekonstrukcípo rekonstrukci
před rekonstrukcípo rekonstrukcizobrazte posunutím

Kuchyň jsme oproti dřívější dispozici propojili s obývacím pokojem a navrhli novou linku. Původní prostor se tak zbavil stísněnosti a působí nyní světleji a celkově vzdušněji. Příčka mezi koupelnou a kuchyní byla dozděna a opravena, dle návrhu jsme upravili veškeré instalace.

před rekonstrukcípo rekonstrukci
před rekonstrukcípo rekonstrukcizobrazte posunutím

Kuchyňskou linku jsme navrhli s ohledem na veškerý komfort pro investora. Má čistý a jednoduchý design a nechybí moderní spotřebiče. Naši designéři také elegantně vyřešili propojení kuchyňské linky a okna s radiátorem, jednoduše jsme místo parapetu protáhli pracovní desku. Vznikl tak další funkční prostor v části kuchyně.

před rekonstrukcípo rekonstrukci
před rekonstrukcípo rekonstrukcizobrazte posunutím

V celém bytě jsme položili novou podlahu, opravili omítky a vymalovali, udělali nové rozvody elektřiny a osadili nové dveře včetně moderních obložkových zárubní. Dispozičně umíme vyřešit i ty nejmenší prostory, vždy však na základě přání našeho klienta.

před rekonstrukcípo rekonstrukci
před rekonstrukcípo rekonstrukcizobrazte posunutím

Také ložnice se dočkala nového kabátu. Položili jsme nový koberec, opravili omítku a nově vymalovali. Samozřejmostí jsou dveře s obložkovou zárubní a nové rozvody elektřiny. 

Jak probíhá rekonstrukce s námi?

Přípravy rekonstrukce
Vaše představa
Projdeme společně vaši představu rekonstrukce, včetně financování.
Dispoziční řešení
Připravíme varianty dispozičních úprav nemovitosti.
Termíny a rozpočet
Na základě vámi zvolené úpravy připravíme konkrétní cenovou nabídku a harmonogram.
Projekt
Připravíme kompletní projektovou dokumentaci a začneme s rekonstrukcí.
Realizace rekonstrukce
Další kroky
Designeři
Díky našemu jedinečnému showroomu a designérům si zařídíte interiér přesně podle svých představ.
Technická podpora
Na celou rekonstrukci bude dohlížet náš technik, který vám na konci rekonstrukce nemovitost předá.
Užívání a záruka
Bez starostí
Ani po ukončení rekonstrukce si nemusíte dělat starosti. Na vše máte naši záruku.

Které značky a produkty u nás naleznete?

V našem showroomu vám nabízíme řadu dalších produktů, které si můžete přímo prohlédnout. Najdete u nás kuchyňské studio, vzorkovnu podlahových krytin, vestavěné skříně a nábytek na míru, možnost architektonických návrhů, designový nábytek a stínící techniku, svítidla, interiérové, bezpečnostní dveře a stavební pouzdra, plastová, dřevěná a hliníková okna, koupelny, zabezpečovací systémy, elektroinstalace a zahradní nábytek.

BARKOTEX
VEKRA
ORESI
BAUFORMAT
LIVANZA
DOLTI
kuchyně Dolti Collection
VETOS
ABB
ASCZ
INDECO
INNEX
JABLOTRON
JAP
NEXT
PROCERAM
SCHNEIDER
SIKO
TECHFASS
TOSHIBA
U1 LIGHTING
VAILLANT

Kdo se o vás postará?

Barbora Šumberová
Barbora Šumberová
obchodně - technický poradce
Martin Krčmář
Martin Krčmář
technický poradce
essox

U nás můžete nakoupit i na splátky

Spolupracujeme se společností ESSOX, od které vám během několika minut pomůžeme zajistit výhodnou půjčku od 10 000 do 1 000 000 Kč. Stačí vám pouze dva doklady totožnosti a obratem víte, jestli vám byl úvěr schválen.

Napište nám

Neváhejte a napište nám.
Budeme se vám obratem věnovat.

Odesláním zprávy souhlasíte s našimi obecnými podmínkami (více informací)

Děkujeme vám za kontaktování

Během následujících 24 hodin anebo nejpozději následující pracovní den vás budeme kontaktovat.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových sdělení

Odesláním formuláře na stránkách www.probydleni.cz potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně společnostem PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946 a PROBYDLENÍ INTERIÉRY s.r.o., IČ: 044 72 926, MAXIMA REALITY, s.r.o., IČ: 251 49 610, FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776, AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946.

Zpět na formulář

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře na stránkách www.probydleni.cz potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně společnostem PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946 a PROBYDLENÍ INTERIÉRY s.r.o., IČ: 044 72 926, MAXIMA REALITY, s.r.o., IČ: 251 49 610, FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776, AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti PROBYDLENÍ a.s., IČ: 279 04 946.

Zpět na formulář