Partnerský program. V dobrých rukou. 

Vaše snadná cesta k útulnému bydlení.

Nechte se inspirovat možnostmi vybavení svého domova.

Naši designéři pro vás navrhnou vybavení domácnosti přesně podle vašeho vkusu a současných trendů. 

Naši partneři

Vyberte si z nabídky kvalitních a renomovaných značek s tradicí. 

- KOUPELNY

Společnost SIKO působí na trhu od roku 1991. S více něž 50 showroomy je nejsilnějším specializovaným prodejcem koupelen na českém i slovenském trhu. Nabízí ucelený koupelnový sortiment (obklady, dlažby, vodovodní baterie, vany, sprchy, sprchové kouty, koupelnové doplňky i koupelnový nábytek na míru).


- PRÉMIOVÉ KOUPELNY A KUCHYNĚ

Společnost ELITE BATH+KITCHEN je stabilním partnerem v segmentu prémiových koupelnových řešení. Od roku 2020 nabízí také prémiové kuchyně bulthaup a největší prodejní centrum spotřebičů Gaggenau. Ve svém portfoliu nabízí exkluzivní produkty značek té nejvyšší úrovně. Je ideální pro ty, kteří se nespokojí s běžným vyšším standardem. Klienti s vysokými nároky na estetiku, design a kvalitu a zpracování použitých materiálů, by měli zamířit jednoznačně do ELITE BATH+KITCHEN.


- KUCHYNĚ

Kuchyně NOBILIA jsou německé kvalitní kuchyně vyráběné ve vysoké kvalitě s více než 70letou tradicí. Individuální design, inovativní technologie a vysoká kvalita řadí kuchyně NOBILIA ke špičce na evropském trhu.


- MODERNÍ PODLAHY

Společnost ALPOD CZ je synonymem špičky v oboru podlah, která patří mezi přední evropské dodavatele a dodává do více než 50 zemí světa. Disponuje jedinečnou a velmi širokou nabídkou laminátových, vinylových, dřevěných a terasových podlah.


- VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ A NÁBYTEK NA MÍRU

Společnost INDECO se za 25 let působení na trhu stala synonymem pro skříně na míru té nejvyšší kvality. Designér pro vás navrhne kompletní vybavení interiéru na míru, od kuchyně přes nábytek do celého bytu až po osvětlení. Originálně a pouze pro vás.


- DVEŘE, OKNA A STÍNICÍ TECHNIKA

Společnost VEKRA je největším výrobcem oken a dveří v ČR. Nabízí okna a posuvné systémy ze všech materiálů včetně stínění, vchodové a interiérové dveře. Dodává kompletní služby na klíč, od konzultace k výběru přes konstrukci a výrobu prvků až po jejich odbornou montáž a servis. Důraz na kvalitu je zárukou maximální úspory za teplo a dlouhodobé životnosti.


- E-SHOP S NÁBYTKEM A DESIGNOVÝMI DOPLŇKY

E-shop DESIGNOVÝ NÁBYTEK se snaží plnit sny a představy o vysněném interiéru všem, kteří touží po stylovém a nadčasovém nábytku a chtějí naplno vyjádřit svou osobitost. Nabízí širokou škálu jedinečných designových kousků světových značek. Bohatá nabídka nábytku, osvětlení a doplňků uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na originalitu, eleganci a nadčasovost.


- DŘEVĚNÉ PODLAHY

Společnost INFLOOR je tradiční česká podlahářská firma s vlastní výrobou. V oboru působí již 25 let a od roku 1997 je členem cechu parketářů. Dokážou vyřešit každý požadavek dle přání klienta.


- DŘEVĚNÉ PODLAHY

PRINC PARKET ORIGINAL je česká společnost a zpracování dřeva se věnuje již více než 25 let. Patří mezi technicky nejlépe vybavené výrobce dřevěných podlah v Evropě. Vyrábí a realizují unikátní, kvalitní a designové podlahy na míru.


- KOBERCE, TAPETY, EXKLUZIVNÍ VINYLOVÉ PODLAHY

Společnost BARKOTEX je česká rodinná firma zaměřená na vysokou kvalitu produktů i služeb. Staví na prověřených materiálech a výjimečném sortimentu. Specializuje se na podlahové krytiny. Nejznámější je pro své koberce a exkluzivní vynylové podlahy. V jejím portfoliu však najdete i kompletní nabídku podlah, tapet a kuchyní.


- SOKLOVÉ LIŠTY, DEKORATIVNÍ LIŠTY, MODELACE STĚN

Designové studio Dušek se specializuje na návrhy a realizace interiérů s použitím dekoračních lišt, luxusních tapet, závěsů a ojedinělého nábytku. Vyrábí a instalují atypické interiérové lišty pro
podlahy, stropy a zdi. Dále na míru vyrábí krbové římsy, selské posuvné dveře a designová křesla.


- NÁSTĚNNÉ DEKORAČNÍ PANELY

Společnost Orac Decor® se řadí mezi přední hráče v odvětví interiérového designu a dekorací. Již téměř 50 let vyvíjí a vyrábí interiérové dokončovací dekorativní prvky jako jsou, 3D nástěnné panely, lemovací lišty a nepřímé osvětlení. S Orac Decor® můžete do svého domova vnést krásu, vysokou kvalitu a jedinečný design.


- DEKORAČNÍ STĚRKY, EPOXIDOVÉ PODLAHY

Společnost RYNEŠ DESIGN se zaměřuje na interiérové i exteriérové dekorativní betonové stěrky pomocí kvalitního materiálu Kabe Farben. Je známá svou spolehlivostí, kvalitou a vynikajícími službami s jasným cílem a důrazem na detail.


- DŘEVĚNÉ TERASY A FASÁDY

Společnost DLH passion for wood je přímým dovozcem kvalitních exotických dřevin ve formě podlah a terasovitých desek. Pro milovníky dřeva nabízí dřevěné terasové desky v kolekcích Europe,
Exclusive a Premium. Jejich podlahy a desky  jsou unikátní vysokou kvalitou a odolností.


- DŘEVOPLASTOVÉ FASÁDY A TERASY

Timbermax je značka designových kompozitních terasových a fasádních prken a představuje skutečně bezúdržbovou alternativu dřeva pro použití v exteriéru. Díky unikátnímu vzhledu exotických dřevin a technickým parametrům je Timbermax představitelem nové generace dřevoplastových teras, fasád nebo plotů.


- INTERIÉROVÁ A VENKOVNÍ SVÍTIDLA

V portfoliu společnosti TRILECHROME LIGHTING najdete designová světla pro interiér i exteriér rodinných domů a bytů, ale také osvětlení pro zahrady, hotely, kanceláře, prodejní místa a další. Nabízí i možnost atypického řešení osvětlení na míru.


- INTERIÉROVÁ A VENKOVNÍ SVÍTIDLA

Společnost EGLO dodává interiérová a venkovn svítidla pro použití v moderní domácnosti. Nabízí široký výběr LED svítidel s prodlouženou
zárukou 5 let. Velmi žádaná svítidla značky Eglo už svítí v mnoha domácnostech, a to nejen v České republice.


- OSVĚTLENÍ INTERIÉRU, VENKOVNÍ OSVĚTLENÍ

Společnost SPECTRUM CZ patří k tradičním a významným dodavatelům světelných řešení s působností po celé ČR. Nabízí svítidla v tom nejlepším
poměru cena a výkon. V jejich portfoliu najdete svítidla z Itálie, Francie, skandinávských zemí i dalších zemí EU. Využívají výhod nejmodernějších
technologií
, kterými jsou LED osvětlení, optická vlákna a bezztrátový přenos světla, řízení osvětlení, stmívání i nejmodernější trendy v ovládání.


- VNITŘNÍ A VENKOVNÍ OSVĚTLENÍ

Společnost Severské světlØ je rodinný e-hop, který se specializuje na prodej skandinávských designových svítidel Nordlux. Nabízí nástěnná, stropní,  kuchyňská, stojací, závěsná, stolní a vestavěná svítidla. Také bodovky, svítidla do koupelny, s ohebným ramenem, se senzorem, zahradní lampy, žárovky aj. Stručně řečeno, poskytují produkty LED v nejnovější technologii.


- ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY, CHYTRÁ DOMÁCNOST

Společnost ASCZ je dlouhodobý, akreditovaný partner společnosti Jablotron. Zabývají se prodejem, montáží a servisem elektronického zabezpečení, kamerových systémů a chytré domácnosti včetně připojení k Tísňové lince Jablotron. Na výrobky Jablotron poskytují záruku až 7 let a technický návrh na zabezpečení pro Vás zpracují zdarma.


- CHYTRÁ DOMÁCNOST

Společnost SOMFY pomáhá již 50 let milionům uživatelů po celém světě. Díky inteligentní domácnosti Somfy lze ovládat venkovní i vnitřní stínění, vrata, brány, vstupní dveře, ale také topení, světla, klimatizaci nebo střešní okna.


- PROSKLEDNÉ FASÁDY, SKLENĚNÉ PODLAHY, ZÁSTĚNY A DVEŘE

Glassolutions je součástí koncernu Saint-Gobain a specializuje se na zpracování plochého skla. Vyrábí vysoce výkonná izolační skla pro prosklené fasády moderních budov. Nabízí také kompletní vybavení interiérů: prosklené pochozí podlahy, schodnice, zábradlí, příčky, zástěny a dveře. Kromě toho se specializuje na desky designových stolů, zrcadla a další bytové doplňky. Glassolutions realizuje představy architektů a splňuje individuální přání zákazníků.


- TECHNISTONE, SILESTONE, KERAMIKA, SKLO

Moderní rodinná firma DI-NOVATION se zaměřuje na výrobu kuchyňských desek z přírodních i umělých materiálů, jako jsou žula, mramor, konglomerovaný kámen Technistone a Silestone, keramika, sklo a další.


- KAMENICKÉ PRÁCE OD PROJEKTU AŽ PO VÝROBU A MONTÁŽ

Společnost JEŽ – kamenické práce je odborníkem v oboru a své služby poskytuje klientům po celém světě. Nabízí nadstandardní zákaznický servis. V nové Jež Stone Gallery můžete zhlédnout nepřeberné množství mramorových, žulových, travertinových a onyxových desek obřích rozměrů.


- SCHODIŠTE A ZÁBRADLÍ

Spolecnost EMPATE, a.s. se specializuje na výrobu moderních schodišť a zábradlí z nejrůznejších materiálů. Pohybují se jak v soukromém sektoru, tak i ve velkých developerských projektech.  Nabízí standardizované modelové rady schodišt a zábradlí, ale vytvárejí i originální prvky na přání architektů a projektantů.


- NÁVRHY A REALIZACE ZAHRAD

Zahradní projekční ateliér Living in green se zabývá návrhy soukromých zahrad, teras a veřejných prostor. Nabízí možnost zpracování rámcového návrhu, projektu s rozpočtem a realizaci na klíč. Pomáhají i se získáním dotací na realizaci projektu.


- ÚLOŽNÉ PROSTORY A ORGANIZÉRY

Společnost Store System, s.r.o. (GARAGE PRO) se specializuje na komplexní řešení úložných prostor v domácnosti, od šaten a technických místností až po garáže a zahradní domky.


- PERGOLY, ZIMNÍ ZAHRADY, PŘÍSTŘEŠKY PRO AUTA

Firma 4 SEASONS, more than garden se specializuje na bioklimatické pergoly, různé typy zastřešení, atria, terasy a realizaci zimních zahrad a přístřešků pro auta. A to vše s certifikáty a garancí nepropustnosti střešních lamel. Nabízí dodání realizace na klíč, včetně stavebních přípravných a dokončovacích prací.


- VENKOVNÍ A VNITŘNÍ STÍNĚNÍ

Centrum stínicí techniky a vyhřívání STUDIOLO působí na trhu již dlouhá léta. V jejich nabídce si můžete vybrat ze široké škály pergol, markýz, venkovních i vnitřních rolet, záclon, závěsů a vyhřívačů.


- VNITŘNÍ A VENKOVNÍ STÍNĚNÍ

Společnost STAR DESIGN nabízí klientům širokou škálu možností venkovní a vnitřní stínicí techniky, pergoly, markýzy a sítě proti hmyzu. V rámci služeb poskytují zaměření a konzultaci zdarma.


- VNITŘNÍ STÍNĚNÍ, TAPETY

DIAMOND DESIGN® je česká obchodní značka zajišťující návrhy, realizace a servis v oblasti interiérové a exteriérové stínicí techniky. Nabízí závěsy, látkové a římské rolety, screenové rolety a venkovní žaluzie. Dále působí i v oblasti designových látek, dekorací a interiérových tapet.


- TAPETY

Společnost Vavex je jediným výrobcem tapet na zeď a bytových tapet v České republice a zároveň jejich předním prodejcem. Tapety vyrábí a prodává již více než 30 let. Ve své nabídce jich mají přes 10.000 druhů.


- ZELENÉ STĚNY A ŽIVÉ OBRAZY

Společnost FLORA URBANICA se specializuje na zelené stěny a živé obrazy v interiérech, zelené fasády a zelené střechy. Při instalaci používají vlastní systém, který splňuje moderní nároky na udržitelnost a design.


- DESIGNOVÉ HASICÍ PŘÍSTROJE 

Společnost Amplla vyvinula, patentovala a certifikovala nejlepší hasicí přístroj na světě. Jsou moderní,  designové, mohou mít až 22 vylepšení a lépe chrání své majitele. Hasicí přístroje jsou vyráběny ručně v České republice v mnoha barevných variantách a designech. Amplla Shield se stává nepřehlédnutelným designovým doplňkem a zároveň certifikovaným bezpečnostním prvkem v mnoha moderních interiérech. Svými hasicími přístroji vybavuje nejen moderní administrativní centra, ale také celou řadu interiérů v rezidenčních objektech.


- DESIGNOVÝ NÁBYTEK, SVĚTLA, INTERIÉROVÉ DOPLŇKY

Značka Kartell je od roku 1949 jednou z nejúspěšnějších italských značek zaměřujících se na designový plastový nábytek a svítidla. Spolupracuje s nejprestižnějšími mezinárodními designéry a vytváří skutečné současné designové ikony.


- PRÉMIOVÝ NÁBYTEK

HANÁK NÁBYTEK je předním českým výrobcem kuchyní, luxusních interiérových dveří, vestavěných skříní a šaten, obývacích stěn, ložnicového nábytku, stolů i zakázkového nábytku. Nabízí prémiovou kvalitu a udržitelnost již od roku 1926. Jejich prioritou je dlouholetá životnost. Na své výrobky nabízí prodlouženou   záruku 5 let.


- DESIGNOVÝ NÁBYTEK, OSVĚTLENÍ A BYTOVÉ DOPLŇKY

Kare je společnost s mezinárodním působením v oblasti nábytku, osvětlení a bytových doplňků. Ve více než 40 zemích uvádí na trh originální interiérové vybavení a představuje unikátní nápady bytového designu v nekonečných variacích a stylech.


- DESIGNOVÝ NÁBYTEK A DOPLŇKY, KUCHYNĚ

Společnost Konsepti působí na poli interiérového designu a vybavování interiérů již 25 let. Nabízí originální designový nábytek světových značek a vytváří jedinečné rezidenční i veřejné interiéry toho nejvyššího standardu.


- KOMPLETNÍ VYBAVENÍ DĚTSKÝCH A STUDENTSKÝCH POKOJŮ

Společnost Space4kids se specializuje na moderní dětský nábytek a studentské pokoje. Nabízí kompletní vybavení dětských a studentských
pokojů, 3D návrhy a služby interiérového designéra. Kromě designového nábytku na míru nabízí vtipné dekorace a doplňky do dětských pokojů a nálepky na zeď.


- SEDACÍ SOUPRAVY A INTERIÉROVÉ VYBAVENÍ

Společnost DOMARK Praha nabízí sedací soupravy v jednoduchém  nadčasovém designu pro domácnosti i komerční prostory a designový nábytek z masivního dřeva. Všechny modely jsou vyrobeny z materiálů vysoké kvality, s důrazem na precizní provedení detailů, což zaručuje jejich dlouhou životnost při vysoké zátěži. Na barvě a designu sedacích souprav se můžete podílet a vybírat z pestré škály nabízených modulů.


DESIGNOVÝ DŘEVĚNÝ OHÝBANÝ NÁBYTEK

Židle a stoly TON jsou jedinečným spojením kvalityinovativních tvarů a odkazu místa, které se po generace učilo rozumět dřevu. Dnes patří továrna v Bystřici pod Hostýnem k nejstarším svého druhu na světě. Kombinací původní výrobní technologie se současnými nápady designérů vznikají unikátní, pevné a nadčasové produkty, které se často dědí z generace na generaci.


- NÁBYTKOVÉ ÚCHYTKY

Holandská značka FORMANI nabízí exkluzivní kování, jako jsou kliky, okenní kliky, nábytkové kování a doplňky do koupelen. K návrhům svých výrobků využívá holandské i světové designéry a nabízí nepřeberný mix materiálů a tvarů. Od roku 2013 zastupuje na českém trhu tuto značku společnost TiraCS, s.r.o.


- NÁBYTKOVÉ ÚCHYTKY

Firma Viefe patří mezi přední výrobce nábytkových úchytek a háčků. Díky vyhlášené kvalitě, originalitě a jedinečnému designu se jejich úchytky prodávají již ve 45 zemích světa. Jejich výrobky zdokonalují finální povrchovou úpravu nábytku a interiérů v souladu se současnými trendy a životním stylem. Od roku 2014 zastupuje na českém trhu tuto značku společnost OCADIA s.r.o.


 - MATRACE, ROŠTY

Matrace Matex je tradiční český certifikovaný prodejce kvalitních matrací, postelí, roštů, lůžkovin a dalšího vybavení pro ložnice a dětské pokoje.
Nabízí širokou škálu kvalitních materiálů a druhů matrací. Svojí nabídkou uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Profesionální a proškolený personál je
připraven poradit s výběrem té nejlepší matrace s přihlédnutím k Vašim spánkovým zvyklostem a potřebám.


- EXKLUZIVNÍ NEREZOVÉ, DESIGNOVÉ BAZÉNY, WELLNESS, SAUNY, VÍŘIVKY

Společnost AQUAMARINE SPA se specializuje na realizaci exkluzivních privátních i komerčních wellness a na prodej designových bazénů, saun a vířivek. Na trhu působí od roku 1997 a od té doby realizovali již více než 2 300 zakázek.


- BAZÉNY ŽELEZOBETONOVÉ ZAPUŠTĚNÉ, VENKOVNÍ, VNITŘNÍ

 Společnost MAGILINE BAZÉNY je autorizovaný distributor francouzských bazénů na klíč pro Českou republiku. Jejich doménou je výstavba zapuštěných venkovních a vnitřních betonových bazénů na míru s nadstandardní kvalitou. Na konstrukci poskytují záruku 30 let.


 - KLIMATIZACE

Rodinná firma ANDĚL vzduchotechnika a klimatizace působí na trhu již od roku 1992. Nabízí kompletní řešení vzduchotechniky, klimatizace, průmyslové filtrace, tepelných čerpadel, rekuperací vzduchu a tepla či průmyslové odsávání. Přináší kompletní dodávky do domácností, firem, provozoven a obchodních staveb.


- OCHRANA POVRCHŮ PŘED VIRY, BAKTERIEMI A PLÍSNĚMI

Společnost NanoZone je lídrem v oblasti nanotechnologických aplikací. Poskytují jedinečná řešení pasivní ochrany povrchů s životností minimálně 2 let. Jejich unikátní nanotechnologie nepřetržitě a dlouhodobě likviduje na plochách bakterie, viry, plísně i pachy. Navíc odpuzuje mastnotu a nečistoty. Úklid je efektivnější, snadnější a rychlejší.


 - CENTRÁLNÍ VYSAVAČE

Firma Newag Praha se již od roku 2001 specializuje na projektování centrálních vysavačů Husky a Duovac na klíč se zcela unikátní zárukou 25 let. Dále nabízí řešení rekuperace Zehnder a shozů prádla Artox. Každému klientovi nabízí zpracování návrhu řešení centrálního vysavače zdarma.

Mám zájem o zaslání nabídky

Zaujal vás některý z produktů? Máte zájem o návrh interiéru? Napište nám a domluvte si schůzku s našimi designéry. Poradíme vám v otázkách designu, doporučíme jednotlivé zařizovací předměty, zajistíme jejich instalaci. Vše zcela podle vašich potřeb a přání.   

ProBydlení s.r.o.
Bucharova 1281/2
158 00, Praha 5
Česká republika

po - pá   9:00 - 17:00 hod.

Sídlíme přímo na stanici metra Nové Butovice a pohodlně u nás zaparkujete také autem.